Czas na forumowca 2016/17
Odpowiedz do tematu

:
bandi napisał/a:
Fazi napisał/a:
satanic666 napisał/a:
O Panie one są już dwa na forum :))

I to nie jest ostatnie słowo :arrow: :arrow: :idea:

czyżby miś na skalę naszych możliwości :D

Dyplomatycznie: Nie potwierdzam i nie zaprzeczam :P cool

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2016-11-22, 00:18, w całości zmieniany 2 razy
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Mysle ze takich zegarkow w ogole jest sporo.. nie warto isc ta droga.. Proponuje powrot do kultowego gazomierza...

Silicon
:
Silicon napisał/a:
Mysle ze takich zegarkow w ogole jest sporo.. nie warto isc ta droga.. Proponuje powrot do kultowego gazomierza...

Niech osoba nie desperuje...

:
Proponuje powrot do kultowego

Ja też bym chciał ale do gazomierza nie ma już powrotu.... :głową w mur:

:
Ja wolę obecny kierunek, ale pewnie dyrekcja rozważy jeśli by się jakaś zauważalna ilość osób zapisała na gazomierz. Zegarków w stylu obecnego projektu może i jest trochę, ale są albo bardzo drogie albo badziewnie wykonane.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Ale jaki znów gazomierz? hmmm Było przecież głosowanie, Hegemon policzył co i jak.
Robimy Żbika w zaspie :)

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian napisał/a:

Robimy Żbika w zaspie :)

Głos rozsądku! pifko pifko

:
cool pifko

_
work in progress
:
nono hmmm

Silicon
:
Damian napisał/a:
cool pifko

pifko ino te indeksy niech będą ciemne takie :))

Jak Cię czytają tak Ci piszą

Daniel
:
To już tam wiesz, jak Gerlachy zechcą go zrobić, to pewnie będzie trochę ankiet co i jak.

_
work in progress
:
To ja ze dwa lata szukam zegarka, a tu jest projekt który spełnia wszystkie moje oczekiwania.

nie mogę się doczekać!

[ Dodano: 2016-12-20, 10:48 ]
A to dowód. Wpis z sąsiedniego forum z tego lata...

"Brakuje w kolekcji czegoś jasnego na bransolecie. Potrzeba jest odczuwalna szczególnie w trakcie upalnych dni.

Poszukiwania czas zacząć.

Wymagania są dość konkretne.

Typ - EDC koniecznie na bransolecie. Tak aby pasował do casualowej koszuli, letniej marynarki, chinowsów, ale również koszulek polo i lnianych spodni.

Tarcza - biała, srebrna. Generalnie jasna. Może być z akcentem kolorystycznym. Fajnie gdyby pojawiło się coś nietypowego na tarczy - gliszowanie, "boazeria", wgłębienia na zegary chrono (jeśli chrono)

Rozmiar - coś w okoolicach 42-43 mm (choć kształt koperty będzie decydował)

Koperta - dobrze gdyby była inna niż okrągła. Może być kostka. Bez bezela (nurka SKX posiadam i to na razie wystarczy).

Indesky - raczej "niecyfrowe". Może być jedna cyfra arabska/rzymska lub tylko parzyste, ale konieczne uzupełnione np. o indeksy nakładane.

Mechanizm - raczej automat lub mechanik. Bateria musiałaby mieć coś w sobie - jakąś ciekawą historię, płynącą sekundę.

Nieosiągalny wzór - AP Royal OAK:

Załączony plik oak.png 224,96 KB 51 Ilość pobrań

Jakiś czas szukałem też Orisa, ale już nie produkują modelu Frank Sinatra i ciężko znaleźć.

Załączony plik oris.jpg 40,9 KB 32 Ilość pobrań

Chętnie poznam Wasze typy w budżecie do 4k PLN. Pomożecie"

[ Dodano: 2017-01-03, 17:26 ]
Czy ten wątek całkiem umarł?

Czy znane są dalsze losy projektu?

Jak żyć?

:
:popcorn: Czy gdzieś ktoś coś w temacie?

Ostatnio zmieniony przez wilbury 2017-01-10, 13:35, w całości zmieniany 1 raz
:
Mysle ze wszyscy powaznie zastanawiaja sie nad powrotem do koncepcji gazomierza ;) :))

Silicon
:
Po poważnym zastanowieniu wciąż preferuję "Żbika na śniegu" :)

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.