Czas na forumowca 2016/17
Odpowiedz do tematu

:
Albo pracują z/dla ludzi o kilka stref stąd i dodatkowa wskazówka pozwala na szybko się zorientować czy jest jeszcze sens się kontaktować dziś.
O GMT się nie będe spierał, choć lubię tą komplikację. Dwie rzeczy jakie bym chciał to :
1. wyróżnienie "12" podwójnym indeksem
2. data

W Żabolu brak daty pasuje bo to zegarek na luzie, tutaj jest sportowo-biznesowo i data powinna być.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
PWB007 napisał/a:
Przy okazji - wytłumaczy mi ktoś z lobbujących za GMT jaka z tej funkcji jest przydatność w życiu codziennym ? (pomijając pilotów i stewardessy)


A choćby taką że bez większego zastanawiania, po jednym rzucie oka na tarczę wiem czy mogę czy też nie bardzo wypada mi zadzwonić do Polski gdy jestem w "dzikim kraju" albo do "dzikiego kraju" jak jestem w Polsce - wbrew pozorom jest sporo ludzi, poza pilotami i stewardesami, którym zdarza się podróżować poza obowiązującą w naszym kraju strefę czasową i to w miejsca gdzie WC w g-shock'u nie działa... :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Daito 2016-11-03, 15:46, w całości zmieniany 2 razy
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Podoba mi się GMT ale też nie będę się spierał ale pointer date musi być.
Osłona koronki ta "długa" ma coś w sobie.

:
Clip napisał/a:
Osłona koronki ta "długa" ma coś w sobie.


dla mnie wygląda jak narośl :/

[ Dodano: 2016-11-03, 16:37 ]
ten moim zdaniem fajny:

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
Koniecznie chce napis "cos tam" na tarczy. a najlepiej" tu wpisz swój tekst" pifko pifko pifko

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
No, to byłoby super!

Skate or die!
:
Apa13 napisał/a:
a najlepiej" tu wpisz swój tekst" pifko pifko pifko


Pod jednym warunkiem- max pięć liter :))

:złośliwiec:

Czas jest moim sprzymierzeńcem.
:
a ja dodałmy na bezelu nazwy miast dla poszczegolnych stref czasowych oczywiscie z WARSZAWA na glownym miejscu i dzieki temu zyskalibysmy worldtimera... :)

Silicon
:
Ja bym walnal na bezelu szlaczek i wypełnił go fioletową farbką. Tylko na pen is hmmm

Ostatnio zmieniony przez Apa13 2016-11-04, 00:04, w całości zmieniany 1 raz
"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13,

+1 :))

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Baltikus szykuje coś podobnego:

:
O Panie one są już dwa na forum :))

:
Gwiezdny Pył jest spoko, ale trochę klocek. I bransoleta jak w tanim Seiko.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
satanic666 napisał/a:
O Panie one są już dwa na forum :))

I to nie jest ostatnie słowo :arrow: :arrow: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi napisał/a:
satanic666 napisał/a:
O Panie one są już dwa na forum :))

I to nie jest ostatnie słowo :arrow: :arrow: :idea:


czyżby miś na skalę naszych możliwości :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.