Czas na forumowca 2016/17
Odpowiedz do tematu

:



_
work in progress
:
Wersja z datą super. Ale ta koperta do mnie nie gada...

Skate or die!
:
Frosting bardziej do mnie gadał :/
I wskazówki miał fajniejsze


Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Frosting z GMT i Żbikiem będzie ok...

:
Wyrzucić tą osłonę koronki bo wygląda bleee (zarówno werszyn 1 jak i 2). Wersja z datą fajniejsza.
A może ten ring pod indeksami zrobić, nie wiem jak to inaczej określić, jak płytę winylową - taki rowkowany. Tylko nie wiem czy nie będzie za dużo cukru w cukrze hmmm

A i jeszcze może tarcza lekko beżowa taka trochę jakby postarzana, a nie śnieżno biała?
Tylko wtedy nazwę trzeba by zmienić ze żbika w śniegu na żbika w brudnym śniegu ;)

Ostatnio zmieniony przez bandi 2016-11-01, 16:46, w całości zmieniany 1 raz
:
Nieeeee, jak frosting to frosting wszędzie. Nie kombinować z różnymi rodzajami wykończenia, indeksów itp
Żabol był właśnie taki przekombinowany. A osłona mi się podoba :P

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Drugi najfajniejszy.
IMO za duże "Ż" i ten niebieski.... za często we wszystkich tego typu "łoczach" go widać. Nie idzie zobaczyć z ciemnoszarym coś a'la ostatni na górze po prawej tylko z ton ciemniejszy: http://i107.photobucket.c...lman/DUPONT.jpg
Skoro zabrałem głos :) , jeszcze bąknę ,że optuję za kwarcem. Nie trzeba grzebać przy koronce przez kilka lat , ani systematycznie rotorować.
(uff a jednak to powiedziałem .. :) .)

:
Frosting z GMT, żbikiem i kolor indeksów oraz wskazówek jak w Orient Star standard co to arecki miał .

Jak Cię czytają tak Ci piszą

Daniel
:
Śnieg jak najbardziej. Jedynie na "12" cichałbym podwójny indeks, szczególnie jeśli ma być grana wersja bez okna daty.
GMT, data wskazówkowa spoko, byle zegarek nie zgrubiał do 14mm.

:
Zdecydowanie Pointer Date. Byle tylko indeksy były czytelne bez okularów.
Przy okazji - wytłumaczy mi ktoś z lobbujących za GMT jaka z tej funkcji jest przydatność w życiu codziennym ? (pomijając pilotów i stewardessy)

:
Wersja pointer date super :)
Ten projekt to niezla mieszanka roznych zegarkow, ale w sumie ciekawie to wyglada ;)

[ Dodano: 2016-11-02, 20:34 ]
Ale, moze faktycznie bez oslony koronki bylo lepiej. Za duzo cukru w cukrze

:
Cukier w cukrze to ten pointer datownik :P
Niepotrzebnie naćkane na tarczy się robi :(

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
A ja czekam, aż Maksiumilian w końcu coś pokaże :P

:
PWB007 napisał/a:
Zdecydowanie Pointer Date. Byle tylko indeksy były czytelne bez okularów.
Przy okazji - wytłumaczy mi ktoś z lobbujących za GMT jaka z tej funkcji jest przydatność w życiu codziennym ? (pomijając pilotów i stewardessy)


Jak masz datę to się łatwiej ustawia po wyjęciu z pudełka :)

:
PWB007 napisał/a:
Zdecydowanie Pointer Date. Byle tylko indeksy były czytelne bez okularów.
Przy okazji - wytłumaczy mi ktoś z lobbujących za GMT jaka z tej funkcji jest przydatność w życiu codziennym ? (pomijając pilotów i stewardessy)


Oprócz pilotów i srewardess są jeszcze inni ludzie, którym zdarza się podróżować dalej niż do siedziby powiatu...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.