Czas na forumowca 2016/17
Odpowiedz do tematu

:
Eh ... :/ a tak mi się frosting żbik podobał :foch:

Jak Cię czytają tak Ci piszą

Daniel
:
To może warto (moim zdaniem warto) do onyksowej tarczy zrobić kopertę? A może wykorzystać kopertę dragona?

Chociaż widziałbym raczej taki układ: onyksowa, sterylna tarcza ze złotym, nakładanym logo na "12" i złotymi, "ostrymi" wskazówkami. Na dole delikatny napis www.czwarty-wymiar.pl 2018. Chciałbym, żeby ta tarcza mimo sterylności miała to "coś".
Koperta - przy sterylności tarczy można poszaleć. Może własnie tutaj coś wymyślić kopertę od nowa?

Gdyby oprzeć się na ST36 to trzeba byłoby zrobić jeszcze pierścień na tarczy (złoty z naciętymi indeksami?). O ile oczywiście wejdzie :/
Można ewentualnie zdjąć układ wahnika z któregoś mechanizmu automatycznego o mniejszej średnicy.
Koszt zegarka będzie większy, ale też raczej nie powali. Chyba...

:
Nie złote nie, tylko srebrne, takie jak u Sylwka i kto będzie nam kopertę robił, trzeba gotowca kupić, bez kombinacji. plask

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Nie to, żebym torpedował pomysł bo fajny.
Ale oczami wyobraźni widzę, że opisane rzeczy - podobne - już są. To po co wyważać otwarte drzwi?

A tak w ogóle to ten mi się skojarzył (wiem wiem - dosyć luźno)

Skate or die!
:
Tudzież :złośliwiec:


Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Santino napisał/a:
No, jak ma być na anitasie, to sam mechanizm ma 36 mm.
Ale wymiar tarczy to od koperty zależy.

Jakby po taniości, to taka baza:
http://www.manbuworld.com...atch_p1931.html

Wcześniej pokazane wskazówki od heleny.

I tarcza z emalią na wysoki połysk, z nadrukowanym logo - z ChronoStaru - pewnie coś ok. 200 zł by kosztowała.

Czyli całość ok. 500-550 zł by wyszło...


skoro mechanizm 36, to koperta 46 musi być- w taki projekt wchodzę - zróbta 2 wielkości ,
ja dam + 50 za duży rozmiar ;)

:
Se Kolega weźmie te +50 i zrobi sam tamborka :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Nie jest to gazomierz ale pomysl z tym projektem wg pomyslu Santino jak najbardziej mi sie podoba.. pifko

Silicon
:
To co pokazał Prezes i Fazi, nijak się ma do zegarka Sylwka. Nie jestem techniczny, dlatego pole do popisu mają inni koledzy. Moim zdaniem jest prototyp i tylko trzeba dograć poszczególne segmenty i kupujemy koperty, wskazy, werki a Sylwek składa :/

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Panie i Pany w najbliższą niedzielę o 23.59 zamykamy przyjmowanie zdjęć do kalendarza na 2018 r.

Dlatego zbierzcie się w sobie i podeślijcie coś jeszcze, bo póki co zdjęć jest niewiele.

A nagrody czekają
:))

:
Jacobi napisał/a:
To co pokazał Prezes i Fazi, nijak się ma do zegarka Sylwka. Nie jestem techniczny, dlatego pole do popisu mają inni koledzy. Moim zdaniem jest prototyp i tylko trzeba dograć poszczególne segmenty i kupujemy koperty, wskazy, werki a Sylwek składa :/


Przyłączam się.. Pozostaje jeszcze zamówić paski..

Silicon
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.