Czas na forumowca 2016/17
Odpowiedz do tematu

:
wues89, proszę bardzo:
https://www.kickstarter.c...f?ref=discovery

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Dzięki pifko

:
Santino napisał/a:
Obrazek


Jakiś taki plaskaty :D

:
No dobra, a co to? :popcorn:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek, Świś mejd 100% Moser :D
Ale po co robić forumowca w stylu nowego Formmeistera? :P

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Skoro lecim w koncert życzeń, to może powiększyć klasyka?


:
A może by tak jakiś jednowskazówkowiec? Z minimalistyczną tarczą, ale wskazówka za to wypasiona jak w kompasie :))

:
Czyli koncert ryczeń i zażaleń uważam oficjalnie za otwarty :)) ;)

:
Santino napisał/a:
Obrazek


Baza OK pifko
Santino ostatnio był zielony słocz ;)

Tarcza żubrowa w kolorze Brown red :złośliwiec:

By pokazał takiego ze słonecznym szlifem :oops:

Ostatnio zmieniony przez Volturi 2017-05-05, 10:38, w całości zmieniany 1 raz
Czas jest moim sprzymierzeńcem.
:
Przypominam, że niedawno padł pomysł, by kolejnego forumowca zrobić na bazie tego budżetowego wynalazku .. Stąd pewnie propozycja Sylwka. Do wymiany tarcza i wskazówki. Byłoby budżetowo.



Zdjęcie Słonia

:
Tomek napisał/a:
Przypominam, że niedawno padł pomysł, by kolejnego forumowca zrobić na bazie tego budżetowego wynalazku .. Stąd pewnie propozycja Sylwka. Do wymiany tarcza i wskazówki. Byłoby budżetowo.

Obrazek

Zdjęcie Słonia


Tak sobie myślę, że to niegłupi pomysł.
Oczywiście dalej wolałbym gazomierz.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Baza to koszt ok. 200 zł, nie wiem, ile tarcza i wskazówki, ale pewnie w okolicach 600-700zł dałoby się zmieścić ze wszystkim, łącznie z poskładaniem do kupy. Tak sobie myślę .. ;)

:
Gdyby została tylko jedna wskazówka, byłoby jeszcze taniej. Tylko nie wiem jak to pogodzić z gazomierzem :D
Poważnie rzecz ujmując - fajny pomysł z tym Compadre.

:
I to bardzo dobra koncepcja jest co nawet Alamos raczył zauważyć ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.