Czas na forumowca 2016/17
Odpowiedz do tematu

:
A ja wezmę co będzie. I co?
:)

Ale wolałbym patkowego inżyniera :P

:
Też bym wolał inżyniera.

I ja nie wezmę co będzie :P
Żabol choć mi nie leżał to wziąłem...
i może wystarczy :/

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Projekt Maxia bardzo mi się podoba i jest wielce prawdopodobne ,że bym go nabył. pifko

:
Koperta dość mocno podobna do:







Niby fajnie, że klasyczny wygląd ale podobny zegarek każdy z nas może sobie kupić na wolnym rynku... Forumowce CW zawsze miały w sobie pazur, Żabol od czerwca jest moim EDC i nie znudził mi się kompletnie, na oliwkowym nato robi robotę, na skórzanym pasku czy gumie też, wydaje mi się, że forumowiec powinien mieć w sobie to "coś" co wyróżnia go w tłumie innych zegarków pifko

:
Tylko że forumowiec nie koniecznie musi być klonem Inżyniera czy innego Bagelsporea :D

:
Svedos, sam jesteś klonem :P

Pokaże mnie Osoba czego niby klonem jest to z projektu Damiana.
Palcem i dużymi literami poproszę.

:
Noooo może przesadziłem...głęboką inspiracją :D

:
facepalm
Noo, Maxia projekt zdaje się też nosi znamiona inspirowanego lekko?
I nie trzeba specjalnie się wysilać, żeby wymyślić źródło onej inspiracji :P

:
Noooo ale lekko od głęboko....chyba jest różnica...c'nie :))

:
Przyznajcie, że nie umiecie wyprodukować projektu Damiana, zamiast od klonów wyzywać ;)

:
uminus, ooo gruuubo ;)
Tak naprawdę jeszcze pewnie nikt GG oficjalnie nie pytał czy w ogóle chcą na pomóc :p

FORZA Robert!
RK WRT
:
Svedos napisał/a:
Noooo ale lekko od głęboko....chyba jest różnica...c'nie :))


Ale to który niby jest głęboką inspiracją i czego?

:
Hegemoniuniu, weź już przestań ...jajca sobie robię. A projekt Maxia mnie osobiście bardziej się podoba niż projekt Damiana i tyle. No i biorę pod uwagę także kwestię wyprodukowania kopert które my jako producent będziemy musieli użyć do produjcje zegarka w wersji "cywilnej". Ale to Marysie sobie tu urządzą ;)

:
Niech Osoba Ganiająca Smoki dorysuje jakąś ładną bransoletę to i ja się pewnie przekonam do onego projekta ;)
pifko

:
...............może jadnak zrobimy ankietę ( z deklaracją zakupu), w której umieścimy projekt Damiana, Maxia i gazomierz :?:

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.