Kajdan tytanowy do PRW-2500
Odpowiedz do tematu

: Kajdan tytanowy do PRW-2500
Odje.... m , chcialem wyjac dwa ogniwa z branzy i piny wypychalem jak pokazywaly strzalki :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: ( nie pierwszy raz skracam branze i zawsze robilem to w przeciwnym kierunku ) dosc łatwo poszło i teraz wkladajac piny wedlug strzalek sa bardzo luzne po kilku puknieciach reka wypadaja

chyba trzeba je wkleic na stałe , propozycja jakiegos kleju ?
a moze inny sposob co z tym zrobic ?

:
A nie wypadły Ci żadne tulejki ze środka? Z tego co wiem w ProTrekach tak jest.

:
Capek napisał/a:
A nie wypadły Ci żadne tulejki ze środka? Z tego co wiem w ProTrekach tak jest.


Nie nie bylo patrzyłem , mowie moze jak w monsterze , ale nie

:
Na 99% tam są tulejki

:
Patrzyłem nie ma

:
W środkowej części bransolety powinny być albo tulejki albo takie dwie cieniutkie blaszki - one utrzymują pin w bransolecie.
revolta napisał/a:
chyba trzeba je wkleic na stałe , propozycja jakiegos kleju ?

Kiepski pomysł przy ewentualnej odsprzedaży - nabywca będzie Cię "błogosławił" że ho ho :złośliwiec:
revolta napisał/a:
a moze inny sposob co z tym zrobic ?

Imho wizyta u zegarmistrza - dobierze Ci pasujące, niewypadające piny, zazwyczaj mają tego spory zapas .. Koszt to kilka peelenów ..

:
Zobacz czy tulejka nie została Ci na tym czym wypychałeś pin (miałem tak kilka razy) :))

:
Wiem juz wszystko tam nie ma zadnych tulejek , tam jest pin wciskany w stozkowy otwor w ogniwie , gdybym wypychal to w przeciwna strone jak strzałka wskazuje ( zawsze tak robilem , za dlugo nie skracalem branzy ) nie bylo by problemu , ja wepchnałem to odwrotnie i przez to teraz przechodzi pin swobodnie przez ogniwo

Ostatnio zmieniony przez revolta 2016-06-01, 11:24, w całości zmieniany 1 raz
diver
[Usunięty]
:
dlaczego odwrotnie? na złość producentowi ? jak tytanowa bransa to tylko pin powinien się uszkodzić , chyba że tam w środku jednak coś jest - spróbuj pogmerać czymś cieńkim, ewentualnie podmień ogniwa :)

:
diverofobia napisał/a:
dlaczego odwrotnie? na złość producentowi ? jak tytanowa bransa to tylko pin powinien się uszkodzić , chyba że tam w środku jednak coś jest - spróbuj pogmerać czymś cieńkim, ewentualnie podmień ogniwa :)


Juz gmerałem nic tam nie znlazłaem w srodku , musze poszukac grubszego pina

diver
[Usunięty]
:
szczerze mówiąc w tytanowych bransoletach nie spotkałem się z brakiem tulejek, albo jedna albo dwie mosiężne z rowkiem (szukaj w środkowej lub w bocznych)- co odpowiada rowkowi- rowkom na pinach- masz rowek/ rowki na pinie?, amerykańce mają rozdwojone piny na końcach (w tym przypadku uszkodzeniu ulega pin) , tytan to w końcu twardziel i otworu nie mogłeś raczej rozkalibrować (chyba że to tytan innej marki ;) )

zanim zamówiłem tulejki do Omeśki gdzie piny się wyrobiły i tulejki też, przerobiłem jeden dobry patent: założyłem plasticzane koszulki na piny- znaczy zrobiłem to tak iż dobrałem koszulkę z przewodziku elektrycznego - rozepchałem go pinem- włożyłem do otworu zamiast tulejek i wcisnąłem pin, a na piny i tulejki czekałem 1,5 miecha+ kolejne 0,5 aż mi się chciało i to działało super- bransa się nie rozpadała jak w przypadku wyrobionych pinów i tulejek

wypróbuj ten sposób ;)

:
Tytan nieutwardzany jest stosunkowo "miękki", przerobiłem trochę tego metalu.

:
Musze to sprawdzic jeszcze raz , nie mam teraz ani zegarka ani branzy , jutro to sprawdze jescze raz

diver
[Usunięty]
:
revolta napisał/a:
Musze to sprawdzic jeszcze raz , nie mam teraz ani zegarka ani branzy , jutro to sprawdze jescze raz

sprubój ten mój patent z koszulką z przewodu (pewnie masz jakieś cieniutkie kabelki ;)
z kompa lub radyjka)

:
Chyba byly tulejki jednak :oops: :oops: :( :( :( :( znalazłem wlasnie jedna na dywanie

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.