poka swojego gieszoka...
Odpowiedz do tematu

:
>>>

tomaliusz napisał/a:
I uważać na tą złą partię gdzie moduły siadajom :złośliwiec:


tomaliusz napisał/a:
Większej bzdury nie słyszałem :D


Kwestie dotyczące awaryjności zegarków, w tym również G-Shock'ów były i są poruszane na "zegarkowych" forach internetowych... :roll:

Nie ma czasomierzy bezawaryjnych i z pewnością takowymi nie są "kalkulatorki", o czym doskonale wiedzą serwisanci i powinni słyszeć użytkownicy... ;)

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2019-12-04, 22:22, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Jeśli chodzi o moduły to zdecydowanie zegarki analogowe mają z tym problemy z uwagi na skomplikowane mechanizmy, przełożenia i silniczki ;)
Modele cyfrowe G przez swoją prostotę są niemalże bezawaryjne i mówię to z doświadczenia jak i też z opinii na forach zegarkowych i problemach tam opisywanych ;)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
>>>

Pozwolę sobie w pełni zgodzić się z tym, że cyfrowe G-Shock'i faktycznie wyróżniają się "swoją prostotą"... ;)

Natomiast w kwestii, że "są niemalże bezawaryjne", to spotkałem się jednak z informacjami, które nieco przeczą postawionej tezie... :roll:

Na temat innych walorów tego rodzaju czasomierzy, a raczej ich prawie zupełnego braku, to z wiadomych względów nie będę się jednak wypowiadał... cool

https://www.ablogtowatch....5-640x457-c.jpg

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2019-12-14, 23:42, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner napisał/a:
>>>

Pozwolę sobie w pełni zgodzić się z tym, że cyfrowe G-Shock'i faktycznie wyróżniają się "swoją prostotą"... ;)

Natomiast w kwestii, że "są niemalże bezawaryjne", to spotkałem się jednak z informacjami, które nieco przeczą postawionej tezie... :roll:


Gdzie się spotkałeś z takimi informacjami - podziel się z nami tym bogatym doświadczeniem... bom niezmiernie ciekaw...

Rozwala mnie takie tworzenie "opiniotwórczych sformułowań" typu - "gdzieś słyszałem, ktoś napisał spotkałem się z taką informacją"...

Dawaj konkret - linki do artykułów zdjęć itd... Ja osobiście nie słyszałem żeby to co piszesz było prawdą, miałem "kilka" g-shocków i nigdy żaden moduł mi się nie zepsuł, nie słyszałem tez żeby stało się to któremuś z moich znajomych - moduły cyfrowe maja to do siebie że jak po rozruchu działają prawidłowo to jest naprawdę bardzo małe prawdopodobieństwo żeby coś się w nich zepsuło bo nie maja części mechanicznych.

Reasumując - udowodnij że Twoja wypowiedź opiera się na jakichś faktach w innym wypadku trzeba będzie uznać że to zwykłe "pierdo-lamento" :))

Ostatnio zmieniony przez Daito 2019-12-15, 17:31, w całości zmieniany 3 razy
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
>>>

Nie przywykłem do trybu rozkazującego i nie zwykłem tłumaczyć się w sytuacji, gdy zabrakło magicznego słowa - proszęnono
Jednak pokrótce odniosę się do wątku dotyczącego wyjątkowej bezawaryjności zegarków elektronicznych, w tym produktów marki Casiocool
Informacje w przedmiotowym zakresie można znaleźć na wortalach i forach internetowych, w tym: elektroda.pl i zegarkiclub.pl oraz portalach społecznościowych… :arrow:
Nie twierdziłem, że problem usterek głównie dotyczy modułów elektronicznych, gdyż ze słyszenia i własnego doświadczenia wiem, że bardziej narażone są wyświetlacze i przyciski… :roll:
Jeżeli zaś chodzi o wspomniane konkrety, to przypominam sobie, że przynajmniej dwa z takich tematów dotyczyły modeli: GW-9200 Riseman i G-9300 Mudmanhmmm
Nie kryję się z tym, że najdelikatniej to ujmując, niestety nie należę do grona miłośników „kalkulatorków” i dlatego mało obchodzą mnie problemy dotykające ich właścicieli, techniczne oczywiście… ;)
Mam przy tym szczerą nadzieję, że chociaż częściowo zaspokoiłem Twoją ciekawość, a jeżeli jednak nie, to jest mnie naprawdę niezmiernie przykro… :))

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2019-12-16, 03:50, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Gw-9200 ryżowy

:
>>>

Oczywiście chodziło o model - Casio G-Shock GW-9200 Riseman... :oops:

Bardzo dziękuję za zwrócenie uwagi na ten oczywisty błąd "nomenklaturowy"... pifko

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2019-12-16, 03:49, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner napisał/a:

Nie [...] przykro… :))


Edit: albo może lepiej nic nie napiszę...


Ostatnio zmieniony przez Daito 2019-12-16, 16:32, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Dwa czarnuchy!!!

:
revolta napisał/a:
Dwa czarnuchy!!!


Bardziej król i królowa ;) :)) :))

Ostatnio zmieniony przez Daito 2019-12-16, 19:39, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito napisał/a:
revolta napisał/a:
Dwa czarnuchy!!!


Bardziej król i królowa ;) :)) :))



No tak :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: plask

:
Król jak król ale królowa to słodziak* :)



* - Słodziaczka, słodzinka, słodziulka itp.

:
W sumie na pierwszym g-shocka też widać :))




Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Podobają mi się te wskazówkowe G-shocki :)

:
Damianowski napisał/a:
Podobają mi się te wskazówkowe G-shocki :)


A mi nie.



Ile ludzi tyle opinii :P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.