poka swojego gieszoka...
Odpowiedz do tematu

:
K-a-l-e-n-d-a-r-z-o-w-a :idea: :idea: :arrow:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
ała
jeden z najbrzydrzysz Gshocków ever

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Nie rób scen Ratlerku, są zdecydowanie brzydsze :D


"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
ale ten z założenia jest dziecięcy i uwzgledniając grupę docelową nie razi
a tamten facepalm

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2017-08-29, 13:04, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
No raczej wyżej wymieniony model nie należy do zegarków dziecięcych :D
Funkcjonuje on pod nazwą Jason i nie jest to przypadkowe nazwa, gdyż w tym przypadku motywem przewodnim jest seria filmów pt. "Piątek trzynastego",
gdzie mogliśmy zobaczyć seryjnego mordercę Jasona Voorheesa. Dlatego też na zegarku umieszczono małe dziurki, które nawiązują do charakterystycznej maski tego bohatera ;)

Ja generalnie jestem tolerancyjny, jeśli chodzi o design g-shocków, choć niektóre rzeczywiście ciężko akceptować. Zwłaszcza ostatnie wypusty .. GAX-100B, jest mi raczej neutralny ..

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
zgodze się że może i taka była idea twórców ale w realu raczej nikt w kwestię nazwy modelu nie wnika i wybiera te G jako mniejsze i mniej pancerne od standardowych modeli - próbka badawcza 4 wypytane osoby :)
hmmm w sumie to też możemy się zgodzić że Woytec poza jednym zegarkiem który zdradziecko ode mnie wycyganił to ma same kartofle :D

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2017-08-29, 13:39, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Coś Ci ostatnio poziom spada, Ratlerku :D

:
to zobacz w budowlance :złośliwiec:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Hop :)

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Mam i ja... G-shock'a ;-)


John Smith
:
Ładny klasyk pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
pifko

John Smith
:
cool


Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Tak się z synkiem nosimy



Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.