poka swojego gieszoka...
Odpowiedz do tematu

:
Tu jeszcze nie pokazywałem, a pamiętam jak kiedyś pokazywałem zdjęcia mojej kolekcji to dostałem zjeb... że nie mam G-Shocka..... no to mam ;)











:
bladerunner napisał/a:
>>>
Daito.
Ze swojej strony natomiast pragnę śmiało zwrócić uwagę, że w swoich poprzednich wypowiedziach wyraźnie zaznaczyłem, że zamieszczone przez mnie zdjęcia są: "przykładowe" i "poglądowe"... cool


Poglądowe i przykładowe dla kogo? No chyba że wrzucasz żeby samemu mieć przykład i pogląd ;)

[ Dodano: 2017-04-01, 23:24 ]
nickt, :złośliwiec: z jutrzejsza datą wrzuć

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
U mnie zegarek musi być przede wszystkim duży :twisted:




Daito, to nie jest ten lepszy, żebyś mi się czegoś nie doszukiwał :złośliwiec:

[ Dodano: 2017-04-01, 23:46 ]
nickt, świetny zakup .. Gratulacje pifko pifko

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
nickt, i tak zjeba się należy za tak wypasiony zegar pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
nickt, wrzuć więcej fotek tego czarnucha :)
MRG to już prawie forumowiec :twisted:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
>>>
nickt napisał/a:
Tu jeszcze nie pokazywałem, a pamiętam jak kiedyś pokazywałem zdjęcia mojej kolekcji to dostałem zjeb... że nie mam G-Shocka..... no to mam ;)
(...)


Zaprezentowana sesja zdjęciowa z MR-G w roli głównej wypadła w sposób wielce udany, a więc teraz powinna być kolej na G-STEEL... :)

Przy nadarzającej się sposobności pozwolę sobie zadać pytanie, czy nie masz w swoich planach skompletowanie całej stalowej "rodzinki" prawdziwych G-Shock'ów... :?: ;)


PS. Zamieszczone powyżej zdjęcie jest oczywiście poglądowe, a nie pokazowe... :!: :roll:

Elix.
Nie ma to jednak, jak zestawienie G-Shock'owej ultra-nowoczesnej technologii z urokiem staroświeckiej taśmy celuloidowej... :shock:

Daito.
Proponuję zakończyć wiadomy wątek, a na przyszłość po prostu najlepiej nie tracić, tak przecież cennego czasu, na niemerytoryczne komentowanie... cool
THE END.

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Całej stalowej rodzinki??
Hmmmm...myślałem o tym.....powiem więcej, zamówiłem nawet od naszego rodaka MTG S1000 na ebay.....niestety okazało się to wszystko jednym wielkim oszustwem i utopilem 2tys.... :(
Wracając do GST jak pokazałeś na zdjęciu, to miałem srebrnego W100 i był ok ale obecny czarny z niebieskim bezelem podoba mi się bardziej i nie widzę sensu tego zmieniać czy dokładać kolejnego z serii GST...
MTG po nieprzyjemnym incydencie powierzył sobie w TimeTrendzie i zarówno S1000 jak i G1000 okazały się dla mnie za duże... MRG jest duży ale bardziej kompaktowy.
Miałem jeszcze 3 Oceanusy (s2000, s2400 (albo to był s1400....) i t1000)
Jakbym miał jakiś kupić to tylko s3001 ale póki co nie potrzebuję i nie do końca lubię Ocki przez ich cienkosc (wiem że dla wielu to zaleta...)
MRG jest genialny, ma wszystko co lubię łącznie z dużą wskazówka chrono pokazującą 1/20sek co mi się mega podoba. Tytan jest niestety wrażliwy na zarysowania więc wolałbym stal no ale cóż....chciałbym jeszcze zmienić bezel na ten od modelu g1000HT ale Zibi nie jest w stanie mi pomóc:/ ....dokupienie czarnego bezela z DLC też zresztą wydaje się niemożliwe chociaż tutaj Zibi daje mi jeszcze nadzieję więc powalczę.
Zdjęcia czarnego GST zrobię kiedyś przy okazji i tu wrzucę.

P.S. Żeby nie było że nie lubię plasticzakow, następne co zrobię to wrócę do GW9400 i dokupię czerwony strój na zmianę, dokładnie jak miałem kiedyś.
Miałem również limitowana wersję Mudmastera (taki czerwono niebieski) i dokupiłem żółty pasek....był bardzo ładny ale zdecydowanie nie na moją dłoń...to jest mega kolos i chyba na Sly może wyglądać dobrze ale na pewno nie u mnie.
Jak ktoś ciekawy to mogę też wrzucić zdjęcia Rangemana i Mudmastera z przeszłości;)

:
nickt, wrzucaj bo nie o był pierwszy czerwony na forum :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Elix napisał/a:

Daito, to nie jest ten lepszy, żebyś mi się czegoś nie doszukiwał :złośliwiec:


I tak Cię lubię :)) pifko


Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Dobra wrzucę miniaturki żeby bardzo nie zaśmiecać









































forum image hosting

:
Daito napisał/a:

I tak Cię lubię :)) pifko
Obrazek


Z wzajemnością Piotrze, z wzajemnością :)) pifko pifko

Swoją drogą, to też myślałem o Romanie w oliwce .. Bardzo fajna jest ..
Tylko nie wiem, czy w pozytywie hmmm



A stalówki, mają coś w sobie, choć nie uważam, by były kwintesencją g-shocków ..


Ostatnio zmieniony przez Elix 2017-04-02, 21:03, w całości zmieniany 2 razy
"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Troche glupio sie wychylac przy poprzednich zdjeciach,ale mam nowego w rodzinie - G100 :)
Super wygodny na male nadgarstki




:
Gdzie mozna druciaka kupic do gw 9400 :shock: ?

:
revolta napisał/a:
Gdzie mozna druciaka kupic do gw 9400 :shock: ?


Do mnie idą czy - jeden będę miał wolny wiec jakby co to... korumpuj :))

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito, PW :))

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.