Poprzedni temat «» Następny temat
poka swojego gieszoka...
Autor Wiadomość
Daito 
Właściciel Krajowego Kartelu Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 4782
Skąd: Opole
 #571  Wysłany: 2017-03-20, 18:54   

Elix, pomarańczy szczerze zazdroszczę... pozostałe teź fajne pifko pifko
_________________
Nieczynne z powodu że zamknięte
 
 
rmaya 
Właściciel Pola Ryżowego
Rafał


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 30 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 2290
Skąd: Wołomin - no prawie
 #572  Wysłany: 2017-03-20, 19:57   

tomaliusz napisał/a:
Elix, jest moc, gratuluję pifko
rmaya, widzę vibra włączona, nie widzę czy SIG aktywowany bo to fajnie pieści co godzinę :))

Sig włączony dopiero teraz bo zupełnie zapomniałem o tej opcji :oops:
_________________
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
 
 
Elix 
Kierownik Pola Ryżowego
Elix


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 8 razy
Wiek: 49
Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 1675
Skąd: *Miasto know-how
 #573  Wysłany: 2017-03-21, 01:37   

Raz jeszcze Pany dziękuję pifko pifko


rmaya napisał/a:

:shock:
Ja rozumiem, że są większe ale ten wg mnie maleństwem nie jest.


rmaya, gdy masz w nadgarstku blisko 24 cm, to to będzie zawsze maleństwo, wierzaj mi :D



bladerunner napisał/a:

Czy Szanowny Kolega mógłby napisać coś więcej na temat posiadanej kolekcji czasomierzy G-shock ze szlachetnej rodziny "wskazówkowców"... :?:
Z góry bardzo dziękuję oraz serdecznie gratuluję i szczerze zazdroszczę... :)


Dziękuję pifko pifko

A odnośnie Twojego pytania, to szczerze nie wiem co mógłbym napisać na temat posiadanej kolekcji hmmm
Chyba tylko to, że staram się skompletować w miarę możliwości to, co według mnie jest godne posiadania, starając się nie pomijać żadnych ciekawych modeli ..
Dotyczy to zarówno modeli z wyświetlaczem cyfrowym, jak również analogowym. Z obecnych modeli, chciałbym jeszcze zakupić tylko MRG-G1000.
Następnie będę się koncentrował na modelach limitowanych ;)
_________________
"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
 
 
Jacek. 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Sfermentowanego.


Pomógł: 99 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 15379
Skąd: że by...
 #574  Wysłany: 2017-03-21, 02:33   

bladerunner napisał/a:
>>>
Jacek. napisał/a:

Nie pojmuję, jak to można synchronizować czas. Toż on z urodzenia synchroniczny cool
(...)
Gbou.


Co p :) rawda w swojej poprzedniej wypowiedzi stwierdziłem, że nie będę kontynuował off-topic'owego wątku, (...)


Nie jest taki znów offtopicowy; to nadal jest forum Czwarty Wymiar, zdaje się? :D


G.
_________________
"We offer best solutions in search of a problem"
 
 
Daito 
Właściciel Krajowego Kartelu Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 4782
Skąd: Opole
 #575  Wysłany: 2017-03-21, 06:12   

Elix napisał/a:
Z obecnych modeli, chciałbym jeszcze zakupić tylko MRG-G1000.


A nie masz??? :shock: Przecież pod frogmanem leży jak widzę hmmm
_________________
Nieczynne z powodu że zamknięte
 
 
Elix 
Kierownik Pola Ryżowego
Elix


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 8 razy
Wiek: 49
Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 1675
Skąd: *Miasto know-how
 #576  Wysłany: 2017-03-21, 06:52   

To jest MTG-G1000 :D
_________________
"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
 
 
Daito 
Właściciel Krajowego Kartelu Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 4782
Skąd: Opole
 #577  Wysłany: 2017-03-21, 13:42   

Elix napisał/a:
To jest MTG-G1000 :D


No faktycznie coś mnie na oczy poszło... :))
_________________
Nieczynne z powodu że zamknięte
 
 
bladerunner 
Kierownik Pola Ryżowego
Blade Runner


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 1901
Skąd: Angelenos
 #578  Wysłany: 2017-03-21, 14:23   

>>>
Jacek. napisał/a:


Nie jest taki znów offtopicowy; to nadal jest forum Czwarty Wymiar, zdaje się? :D

G.


Jacek. napisał/a:
(...)
Sorry za offtopa.

Gbonk.


Pozwolę sobie więc przypomnieć wcześniejszą wypowiedź Szanownego Kolegi, która została zamieszczona podczas dyskusji prowadzonej w przedmiotowym temacie... ;)

Elix napisał/a:
(...)
A odnośnie Twojego pytania, to szczerze nie wiem co mógłbym napisać na temat posiadanej kolekcji hmmm
Chyba tylko to, że staram się skompletować w miarę możliwości to, co według mnie jest godne posiadania, starając się nie pomijać żadnych ciekawych modeli ..
Dotyczy to zarówno modeli z wyświetlaczem cyfrowym, jak również analogowym. Z obecnych modeli, chciałbym jeszcze zakupić tylko MRG-G1000.
Następnie będę się koncentrował na modelach limitowanych ;)


Jeżeli Szanowny Kolega byłby tak uprzejmy, to bardzo chętnie dowiedziałbym się czegoś bliższego na temat wspomnianych ciekawych modeli i ewentualnie dalszych planów związanych z skompletowaniem posiadanej kolekcji zegarków, w tym również o szczególnie interesujące tzw. limitki.
Z góry serdecznie dziękuję za prezentację Twojej kolekcji czasomierzy, na początek oczywiście z zacnej rodziny G-Shock'ów... :)

<<<
_________________
I've seen things you people wouldn't believe...
 
 
kornel91 
Majerankowy
Kronikarz


Pomógł: 181 razy
Wiek: 40
Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 18497
Skąd: Biała Podlaska
 #579  Wysłany: 2017-03-21, 14:47   

bladerunner napisał/a:
>>>
Jacek. napisał/a:


Nie jest taki znów offtopicowy; to nadal jest forum Czwarty Wymiar, zdaje się? :D

G.


Jacek. napisał/a:
(...)
Sorry za offtopa.

Gbonk.


Pozwolę sobie więc przypomnieć wcześniejszą wypowiedź Szanownego Kolegi, która została zamieszczona podczas dyskusji prowadzonej w przedmiotowym temacie... ;)

Elix napisał/a:
(...)
A odnośnie Twojego pytania, to szczerze nie wiem co mógłbym napisać na temat posiadanej kolekcji hmmm
Chyba tylko to, że staram się skompletować w miarę możliwości to, co według mnie jest godne posiadania, starając się nie pomijać żadnych ciekawych modeli ..
Dotyczy to zarówno modeli z wyświetlaczem cyfrowym, jak również analogowym. Z obecnych modeli, chciałbym jeszcze zakupić tylko MRG-G1000.
Następnie będę się koncentrował na modelach limitowanych ;)


Jeżeli Szanowny Kolega byłby tak uprzejmy, to bardzo chętnie dowiedziałbym się czegoś bliższego na temat wspomnianych ciekawych modeli i ewentualnie dalszych planów związanych z skompletowaniem posiadanej kolekcji zegarków, w tym również o szczególnie interesujące tzw. limitki.
Z góry serdecznie dziękuję za prezentację Twojej kolekcji czasomierzy, na początek oczywiście z zacnej rodziny G-Shock'ów... :)

<<<


Kolega ma taki plan, że kupuje wszystko a potem wyciąga do zdjęć. A chodzi w 4 , 5 zegarkach :)
Pozdrawiam Michale pifko
_________________
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
 
 
Jacek. 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Sfermentowanego.


Pomógł: 99 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 15379
Skąd: że by...
 #580  Wysłany: 2017-03-21, 17:14   

bladerunner napisał/a:

Pozwolę sobie więc przypomnieć wcześniejszą wypowiedź Szanownego Kolegi, która została zamieszczona podczas dyskusji prowadzonej w przedmiotowym temacie... ;)


Offtop traktował o naziemnych stacjach różnicowych (kolega, mam nadzieję, rozróżnia), a następcza wymiana kamyczków była o synchronizacji i czasie, zatem do niekonsystencji się nie poczuwam :P

BTW: Tak mi chodziło po głowie napisanie czegoś lekkiego o losie biednej rachuby czasu w długiej drodze z satelity do zegarka i o żmudnej pracy, godnej profesora Champollion, którą ów zegarek podejmuje by oznajmić właścicielowi, że się nastawił według SATELITY.
Na szczęście mi przeszło :)



Gbq.
_________________
"We offer best solutions in search of a problem"
 
 
tomaliusz 
Klon Starszego Ryżowego
Król Kartofla


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 43 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 11496
Skąd: Łódź
 #581  Wysłany: 2017-03-21, 19:26   

_________________
rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
 
 
Elix 
Kierownik Pola Ryżowego
Elix


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 8 razy
Wiek: 49
Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 1675
Skąd: *Miasto know-how
 #582  Wysłany: 2017-03-22, 01:40   

kornel91 napisał/a:
bladerunner napisał/a:


Elix napisał/a:
(...)
A odnośnie Twojego pytania, to szczerze nie wiem co mógłbym napisać na temat posiadanej kolekcji hmmm
Chyba tylko to, że staram się skompletować w miarę możliwości to, co według mnie jest godne posiadania, starając się nie pomijać żadnych ciekawych modeli ..
Dotyczy to zarówno modeli z wyświetlaczem cyfrowym, jak również analogowym. Z obecnych modeli, chciałbym jeszcze zakupić tylko MRG-G1000.
Następnie będę się koncentrował na modelach limitowanych ;)


Jeżeli Szanowny Kolega byłby tak uprzejmy, to bardzo chętnie dowiedziałbym się czegoś bliższego na temat wspomnianych ciekawych modeli i ewentualnie dalszych planów związanych z skompletowaniem posiadanej kolekcji zegarków, w tym również o szczególnie interesujące tzw. limitki.
Z góry serdecznie dziękuję za prezentację Twojej kolekcji czasomierzy, na początek oczywiście z zacnej rodziny G-Shock'ów... :)

<<<


Kolega ma taki plan, że kupuje wszystko a potem wyciąga do zdjęć. A chodzi w 4 , 5 zegarkach :)
Pozdrawiam Michale pifko


O to to Marcin. Lepiej tego ująć się nie da .. :D

W kolekcjonowaniu dżi, nie mam obranej żadnej strategii bladerunner.
Kieruje się prostą zasadą - przypada mi do gustu, biorę. Ot cała moja filozofia ..
Oczywiście trochę uproszczona, ale clou myśli przewodniej masz zarysowane ;)

Jeżeli chodzi o modele limitowane, to kwestia do przemyślenia. Póki co, nie powstał nawet zarys koncepcji.
A co do zdjęć, to takowych nie robię w formie zbiorczej. Od czasu do czas coś wrzucę dla ożywienia wątku i tyle :)



tomaliusz, dobry wybór :)
_________________
"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
 
 
bladerunner 
Kierownik Pola Ryżowego
Blade Runner


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 1901
Skąd: Angelenos
 #583  Wysłany: 2017-03-23, 16:20   

Elix napisał/a:

(...)
W kolekcjonowaniu dżi, nie mam obranej żadnej strategii bladerunner.
Kieruje się prostą zasadą - przypada mi do gustu, biorę. Ot cała moja filozofia ..
Oczywiście trochę uproszczona, ale clou myśli przewodniej masz zarysowane ;)

Jeżeli chodzi o modele limitowane, to kwestia do przemyślenia. Póki co, nie powstał nawet zarys koncepcji.
A co do zdjęć, to takowych nie robię w formie zbiorczej. Od czasu do czas coś wrzucę dla ożywienia wątku i tyle :)
(...)


Dziękuję bardzo za rozwianie pewnych moich wątpliwości, związanych z Twoją strategią (lub jej brakiem) w tworzeniu zegarkowej kolekcji... :)
Jednak wspomniana zasada "przypada mi do gustu, biorę" może nieść za sobą pewne niebezpieczeństwa, szczególnie dla szeroko rozumianego budżetu domowego... ;)

W kwestii tzw. limitek, to osobiście jeszcze nie mierzyłem się z tym naprawdę wielkim wyzwaniem dla miłośnika upływającego czasu... hmmm

Jeżeli zaś chodzi o zdjęcia czasomierzy, to bardzo liczę na ich wrzucanie w formie indywidualnej i to nie tylko w omawianym temacie... pifko

Jacek. napisał/a:

Offtop traktował o naziemnych stacjach różnicowych (kolega, mam nadzieję, rozróżnia), a następcza wymiana kamyczków była o synchronizacji i czasie, zatem do niekonsystencji się nie poczuwam :P
(...)
Gbq.


Miałem naprawdę szczerą nadzieję, że zakończyliśmy wiadomy wątek, który wyszedł poza ramy przedmiotowego tematu, jednak wrócił zmuszając mnie ponownie do jego podjęcia... cool
Kolega zapewne zainteresowany jest specjalistycznymi zagadnieniami związanymi z funkcjonowaniem pomocniczych stacji IGS (International GPS Service), a więc odsyłam do poniżej linkowanej strony internetowej... ;)

http://gpsworld.com/tag/igs/

W kwestii funkcjonowania GPS na terytorium Federacji Rosyjskie, to pozwolę sobie jako pewnego rodzaju ciekawostkę podać fakt, że onegdaj na pewne problemy z tym związane skarżyły się osoby grające w Pokemon GO... :D

..."niekonsystencji"... :?: Osobiście użyłbym terminu - niekonsekwencji... :roll:

Na koniec (naprawdę z mojej strony będzie to - THE END) pozwolę sobie wspomnieć, że w Rosji obowiązuje obecnie 9 stref czasowych, zamiast wcześniejszych 11. Przedmiotowa zmiana w swoich założeniach miała ułatwić komunikację między poszczególnych regionami i podróżowanie po tym największym państwie na świecie.
W odniesieniu do użytkowników czasomierzy z pewnością jest to rozwiązanie pozytywne, gdyż tylko niewielu z nich korzysta przecież z synchronizacji czasu sygnałem satelitarnym GPS, czy falami radiowymi z zegarem atomowym... :))
_________________
I've seen things you people wouldn't believe...
 
 
Jacek. 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Sfermentowanego.


Pomógł: 99 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 15379
Skąd: że by...
 #584  Wysłany: 2017-03-23, 21:35   

bladerunner napisał/a:


Kolega zapewne zainteresowany jest specjalistycznymi zagadnieniami związanymi z funkcjonowaniem pomocniczych stacji IGS (International GPS Service), a więc odsyłam do poniżej linkowanej strony internetowej... ;)

http://gpsworld.com/tag/igs/



Nie, "kolega" nie jest tym zainteresowany. Skąd takie podejrzenie?
:)

Gbq.
_________________
"We offer best solutions in search of a problem"
Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2017-03-23, 21:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Daito 
Właściciel Krajowego Kartelu Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 41 razy
Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 4782
Skąd: Opole
 #585  Wysłany: 2017-03-23, 21:45   

Elix, masz PV
_________________
Nieczynne z powodu że zamknięte
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum