poka swojego gieszoka...
Odpowiedz do tematu

:
Damianowski napisał/a:

Niestety a wydatków coraz więcej nie wspominając o szybujących cenach wszystkiego :(


Taka jest niestety smutna rzeczywistość, z którą trudno się pogodzić, ale cóż innego nam pozostaje... :/

Każdy z nas ma swoje priorytety i trzeba przynajmniej starać się dawać sobie radę w tych bez wątpienia trudnych czasach... :roll:

Jednak nie można żyć tylko samymi problemami dnia powszedniego i przynajmniej od czasu do czasu należy zrobić coś dla poprawienia nastroju... hmmm

PS.
Jeden ze znajomych znudził się swoim "starym" G-Shock-iem i być może będzie się chciał pozbyć czasomierza za przystępną cenę, a więc jest jeszcze nadzieja... ;)

<>

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2022-02-07, 19:24, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:

Pozdrawiam,
Wojtek
:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:

:

:
Fazi zajebisty ten Twój G Shock :)

:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Damianowski napisał/a:
Fazi zajebisty ten Twój G Shock :)

pifko Dzięks :!: ;)


Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Taka przymiarka była w tym tygodniu. Mnie nie porwał.


Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Mam wrażenie, że im nowsze modele G-shocków tym brzydsze hmmm

:
>>>

kornel91 napisał/a:
Taka przymiarka była w tym tygodniu. Mnie nie porwał.

Obrazek


Jeżeli miałbym wybrać spośród ostatnio zaprezentowanych G-Shock'ów, to w tym przypadku raczej bym się długo nie zastanawiał... ;)

<>

I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner napisał/a:
>>>

kornel91 napisał/a:
Taka przymiarka była w tym tygodniu. Mnie nie porwał.

Obrazek


Jeżeli miałbym wybrać spośród ostatnio zaprezentowanych G-Shock'ów, to w tym przypadku raczej bym się długo nie zastanawiał... ;)

<>


A według mnie słabe te nowości wolę swój gwg 1000 :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.