poka swojego gieszoka...
Odpowiedz do tematu

:
>>>

QiQ.

GS dzięki opisanym zabiegom uzyskał wygląd, który określić można jako szlachetny... ;)

Yarpen.

MTG natomiast wyróżnia się stylistyką, którą nazwać można wyjątkowo efektowną... :)

Jeżeli zaś chodzi o smutek, to zapewne ogarnia Kumotrów, którzy nie są szczęśliwymi posiadaczami tak wspaniałych czasomierzy... :roll:

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2018-11-24, 12:33, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner napisał/a:
>>>

Yarpen,

MTG natomiast wyróżnia się stylistyką, którą nazwać można wyjątkowo efektowną... :)

Jeżeli zaś chodzi o smutek, to zapewne ogarnia Kumotrów, którzy nie są szczęśliwymi posiadaczami tak wspaniałych czasomierzy... :roll:

<<<


bladerunner, mam słabość do wersji w stali, a do tego, lubię wskazówki :D
I niekoniecznie trzeba wydawać na to większe pieniążki, by cieszyć się w/w kryteriami :)


:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Klasyk gatunku Dorian06. Jeden z pierwszych, które miałem :oops:


:
Yarpen napisał/a:
Klasyk gatunku Dorian06. Jeden z pierwszych, które miałem :oops:

Obrazek

Dokładnie.
pifko pifko
I dodam, że najwygodniejszy jakie mierzyłem.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:

Dokładnie.
pifko pifko
I dodam, że najwygodniejszy jakie mierzyłem.


Bez dwóch zdań, jeden z najwygodniejszych pifko
Mało, że leży jak przyklejony, to jeszcze nie czuć go praktycznie na ręce :)

:
>>>

Yarpen napisał/a:


bladerunner, mam słabość do wersji w stali, a do tego, lubię wskazówki :D
I niekoniecznie trzeba wydawać na to większe pieniążki, by cieszyć się w/w kryteriami :)

Obrazek


Yarpen, również ma słabość do zegarkowych "stalówek", że o wręcz miłości do wskazówek nawet nie wspomnę... ;)

Chciałbym bardzo cieszyć się z posiadania takowego czasomierza, ale niestety na chwilę obecną posiadam tylko "plasticzaka"... :/

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Dorian06, KSF pełnom gembom :D


U mnie tak od trzech dni

:
bladerunner napisał/a:
>>>

Yarpen, również ma słabość do zegarkowych "stalówek", że o wręcz miłości do wskazówek nawet nie wspomnę... ;)

Chciałbym bardzo cieszyć się z posiadania takowego czasomierza, ale niestety na chwilę obecną posiadam tylko "plasticzaka"... :/
<<<


Od plastików wszystko się zaczęło, więc to nijako kwintesencja g-shocków. Lubię je również i mam sporo w kolekcji.
A u Ciebie czas to zmienić. Zrealizuj swoje marzenie pifko

Strzała, bardzo fajny ten Gulf. Przede wszystkim dobrze leży na nadgarstku.
Jak dla mnie, mocno niedoceniony model. Szkoda.

Moja ulubiona wersja kolorystyczna :)


:
Yarpen napisał/a:

Obrazek

Ten lub "poprzednik" będzie moim kolejnym G.
Chyba, że w między czasie zrobią coś ładniejszego.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Yarpen napisał/a:

Obrazek

Ten lub "poprzednik" będzie moim kolejnym G.
Chyba, że w między czasie zrobią coś ładniejszego.


Jeśli dobrze myślę, chodzi Tobie o inna wersję kolorystyczną, tak ?
Czy masz na myśli tego Gulfa poniżej ?

Mnie bardzo ta seria przypadła do gustu. Oprócz tych dwóch, mam jeszcze żółtego.
Niestety, jeszcze nie zrobiłem zdjęcia. Najbardziej podobają mi się z tym "srebrnym" bezelem.


:
Miałem na myśli ze złotym bezelem.
https://watchain.com/products/casio-g-shock-gold-blue-gulfmaster-triple-sensor-solar-watch-gwn-1000f-2a

Bo wydaje mi się, że jest wcześniejszy.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Brachu, trza było krzyczeć że chcesz tego brzydala, ten konkretnie był na wyprzedaży w weekend w TT za 995 zeta ;)

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2018-11-27, 20:33, w całości zmieniany 1 raz
rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Niebieski czy ze złotym bezelem ❓

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Niebieski czy ze złotym bezelem ❓


Dorian06, był dokładnie ten co wrzuciłeś w linku. tomaliusz ma rację ..


Poza tym, ta wersja kolorystyczna, którą chcesz kupić z błękitnym pozytywnym wyświetlaczem,
pojawiła się na samym końcu. Jako pierwsze były wersje z negatywnym wyświetlaczem :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.