"...o mysim oleum"
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: "...o mysim oleum"
Temat "...o mysim oleju" ciągle w koszu.
Tak się zastanawiam i rzucam ku luźnym dywagacjom - warto apelować o wyciągnięcie ze śmietnika, bynajmniej nie historii, czy dać mu zdechnąć po cichu i w zapomnieniu? Sytuacja polityczna będzie się pewnie tylko zagęszczała hmmm

Ja wrzuciłem jakiś czas temu do ignorowanych, ale zaglądam co pewien czas, a on ciągle zamknięty...

:
Zbigniewie, ale jeszcze nie zrozumiałeś, że on właśnie dlatego zamknięty jest, że zamiast dowcipy o dupie Maryni w nim wklejać, to śmiecone było polityką?

:
Krwawo i sroga Admininstrancjyjo... ja to i owszem pojąłem. Powiem nawet, że na własnej dupie onegdaj cool

Zastanawiam się ino, czy jest możliwość popieprzenia ino o owej dupie hmmm
Czy znów się owa dupa różowa zamieni na czerwoną i czarną? hmmm

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2016-05-20, 10:09, w całości zmieniany 1 raz
:
Z_bych napisał/a:
dupa różowa zamieni na czerwoną i czarną

Ale masz jakiś problem z rdzennymi Amerykankami i Afroamerykankami? :popcorn: :D

Ostatnio zmieniony przez goTomek 2016-05-19, 22:44, w całości zmieniany 1 raz
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Z_bych napisał/a:
Krwawo i sroga Admininstrancjyjo... ja to i owszem pojąłem.


Jakoś ciężko było to zauważyć, wnosząc po czynach.

Maras68
[Usunięty]
:
Zbych dajmy spokój, tu ma być POKÓJ i SPOKÓJ pifko
pełny relaks bez żadnej polityki i podnoszenia sobie ciśnienia wzajemnie ;)

:
... tym bardziej, że każdy z nas ma obrzydliwie absurdalne poglądy :złośliwiec: Czyimś zdaniem ... :D ;) :))

:
No dobra ale powiedzta gdzie mogę żarta zarzucić tera? hmmm
Dla rozluźnienia takie na kiziowym Ktoś wrzucił ;)
https://youtu.be/QQ9gs-5lRKc

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
:popcorn:

:
Problem w tym dziale polega nie tyle na tematyce wstawianych żartów co na skłonności co poniektórych do ich komentowania i obrażania się treścią, gdyby nie tematy "tabu" i próby "kneblowania" to działałoby to dobrze.
Potrzeba do tego tylko otwartego umysłu i luzu, tak w stosunku do innych jak i do siebie
W sumie to dla mnie trochę dziwne jest bo jakkolwiek nie wszystkie dowcipy mi się podobają a wiele uważam po prostu za niesmaczne (vide -> wierszyk niemieckiego satyryka o tureckim przywódcy) to nigdy nie przyszłoby mi do głowy próbować ograniczania tego czy innego tematu w drodze odgórnych zakazów.
Takie działanie kłócą się z europejskim poczuciem demokracji, tolerancji i liberalizmu a bliskie są atmosferze strachu i terroru, wprowadzanego przez, na przykład, środowiska muzułmańskie.
Urodziłem się i przez wiele lat żyłem w ustroju opartym na cenzurze i strachu i naprawdę nie chciałbym przeżywać tego ponownie.

:
Problem polega na tym, że nie rozumiecie kiedy "nie" oznacza nie.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.