G. GERLACH Miś Wojtek :-)
Odpowiedz do tematu

:
Sebastian napisał/a:
Ptaku, piszesz to jako potencjalny klient? :twisted:


Jak będzie fajny Miś na tarczy coś jak pies u Lwów to czemu nie :)

Ostatnio zmieniony przez Ptaku 2016-05-13, 20:41, w całości zmieniany 1 raz
:
Pomysł przedni - rozmiar trochę nie...

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Za mały rozmiar, zdecydowanie powiększenie koperty o 4mm będzie na plus dla tego projektu.
Może wtedy jakieś misie kupią misia :D

:
Poniekąd mnie nie dziwi taka reakcja naszych misiów, do niedźwiedzich łap większy zegar lepiej pasuje.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Ja z taką nazwą to bym widział cywilną wersję tego GMT co go dla spadochroniarzy robiliście, ale chętnie zobaczę projekt.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
Maras68
[Usunięty]
:
Grizzly napisał/a:
Za mały rozmiar, zdecydowanie powiększenie koperty o 4mm będzie na plus dla tego projektu.
Może wtedy jakieś misie kupią misia :D


dla porównania, wersja Parowóz PM-36 juz jest pod ten standart, duży pieknie leżący zegar- baaardzo udany projekt pifko

:
A jak by Gerlach robił damkę - w sensie że damski zegarek, to też byście mówili że musi być duży na męską łapę? facepalm
:D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian napisał/a:
A jak by Gerlach robił damkę - w sensie że damski zegarek, to też byście mówili że musi być duży na męską łapę? facepalm
:D


Że damski to znaczy że całkiem malutki musi? Małżonka nosi tylko takie 38-41 twierdząc że mniejsze są eeee pedalskie :)) a rączkę ma małą, damską bardzo ;)


:
Seiko Aviator nie ma nawet 38 mm. Aż się nasuwa taki stary dowcip z brodą, czemu kobiety mają problemy z oceną odległości :twisted: :D

:
halina, no to już dokończ, może ktoś nie wie :))

:
Z_bych napisał/a:
halina, no to już dokończ, może ktoś nie wie :))

http://demotywatory.pl/37...y-z-parkowaniem

:
Woytec chwilę Cię nie było i drugie imię dostałaś? :)) ;)

:
miś, miś :/ świńska rura nie miś
pińcet złoty dla mnie nie ma a sam forsą kra cool
:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Sebastian napisał/a:
A jak by Gerlach robił damkę - w sensie że damski zegarek, to też byście mówili że musi być duży na męską łapę? facepalm
:D


Seba miszcz :))

:
:D
Sebastian napisał/a:
A jak by Gerlach robił damkę - w sensie że damski zegarek, to też byście mówili że musi być duży na męską łapę? facepalm
:D :D :D

~ stay open minded ~
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.