zegarek- nurek III,
Odpowiedz do tematu

:
just.wojtek napisał/a:
(...) a ja zawsze sie napalam i realizuje pomysły jak najszybciej.... ale zarówno sawtooth jak autozilla były doskonałymi pomysłami- uwielbiam je...

...ale te szybkie decyzje to akurat były co do sprawdzonych zegarków, a tutaj




TomekR napisał/a:
Imo na tej fotce wygląda jak nocnik

...no jakoś tak rubensowsko

:
Benarusy chyba tak mają, ten poniżej kojarzy mi się z pewnym Darthem :grin:



Model Sea Devil, fotka z WUS

:
just.wojtek napisał/a:
@pisar- to sinna załatwia, 44mm! jak by miał 48mm, a w uszach 24-26mm to może znalazłbym (bankrutując oczywiście :mrgreen: ) nawet te 4K- ja to chyba mam jakiś spaczony gust- nie mogę znależć ,,zegarka idealnego,, Wy też tak macie? :cry:


Proponuję zobaczyć zegarek na żywo...on ma 44mm ale od uszu do uszu jest stosunkowo duży.
Może spełnić Twoje "wielkie" oczekiwania : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
PetahTikva
[Usunięty]
:


Wcale nie musi ważyć tyle co młotek żeby być nurkiem. Braitek osiąga bezboleśnie dla nadgarstka 500m :)

just.wojtek
[Usunięty]
:
co do mastodona- przekonaliscie mnie, jak nocnik, racja. kropka. zapominam o nim.
a sinn? tylko gdzie go zobaczyc na zywo jak ja mieszkam w lesie?
:mrgreen:

:
Może Oris? ten taki obły - nie znam modelu
One chyba mają 47 mm...

Ostatnio zmieniony przez TowRoupas 2010-07-25, 13:20, w całości zmieniany 1 raz
Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
...ja bym w takim razie stawiał na takie cuś jak Orsa, ale nie wiem gdzie tego szukać








:
Na http://www.orsawatchco.com/home.html :D

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
...no właśnie tam jest tylko Viper, chyba, że trzeba znać odpowiednie słowo klucz

:
gdyby nie te śrubki monstrumowe :)
Jak kupisz stoję pierwszy w kolejce do odkupienia :)
A szukać trzeba na bazarkach forumowych. Wyprzedane są wszystkie kolory. Ten niebieski chyba najfajniejszy.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Sea Viper jest dostępny, wysyłka w 24H i jest niezły, niezły :grin: LINKA TUTAJ




:
...nick555, żeś się czepił tych śrubek, ja już się do nich przekonałem :twisted:



...tak ten niebieski najfajniejszy, a Viper nie jest już taki fajny

just.wojtek
[Usunięty]
:
mnie sie ten podoba, tylko niebieski zeby był ... http://www.orsawatchco.com/Sea-Angler.html
a ty Przemek lepiej o jakimś fajnym pachu pomyśl dla mnie, a nie krytykuj śrubek- śrubki sa ok!

:
just.wojtek napisał/a:
a sinn? tylko gdzie go zobaczyc na zywo jak ja mieszkam w lesie?
:mrgreen:


Zawsze możesz kupić w ciemno a jak Ci nie podejdzie to puścisz dalej...z tym zegarkiem nie będziesz miał problemu jeśli chodzi o sprzedaż...

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
To może coś z Schaumburga? Np. Schaumburg Aquamatic II lub Schaumburg Aquatitan ?


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.