Nazbierało się tego...
Odpowiedz do tematu

: Nazbierało się tego...
Nigdy nie kolekcjonowałem zegarków (inne rzeczy - tak, intensywnie), teraz kiedy zainteresowałem się tematem, przejrzałem różne zakątki i schowki i oto efekt (brak Parnisa, został na ręku):



Nie starałem się pokazać poszczególnych egzemplarzy, ale ogólną ilość, a że skojarzyły mi się z bazarem, taka stolikowa sceneria.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2010-07-17, 17:21, w całości zmieniany 2 razy
:
Wychwyciłem tam kilka, na pierwszy rzut oka, ciekawych zegarków :) Fajnie znaleźć tyle zegarków w domu :P Mógłbym prosić o lepsze zdjęcie trzech zegarków z lewego górnego rogu i tego zegarka w prostokątnej kopercie na środku, prawie u dołu? Wyglądają na nurasy, ciekaw jestem co to :)
Widzę też, że jest i Rodina(ew. Kirowski w krabie) u dołu po prawej, a po lewej chyba Atlantic Milano. Ciekawe, ciekawe ;)

Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2010-07-18, 17:11, w całości zmieniany 2 razy
:
W lewym górnym rogu są pokazywany uż na Forum "Bosch", "SEiko" z kilometrową nazwą, Omega Seamaster a także "Zodiac", którego pstryknę jutro. Nuras pośrodku, nie wiem co to jest - foty jutro, także (jeśli Kumotrów interesują cudów radzieckiej techniki). Po lewej jest amerykański STANLEY (fota jutro).

:
Zinajda no rzeczywiście, nazbierało się, pokaż je na zbliżeniach, zobaczymy co przez lata nosiłeś.

:
Nie tylko - tu są zegarki mojego ojca, babci, cioć, żony oraz córki - ale większość - fakt, moja!

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2010-07-18, 21:01, w całości zmieniany 1 raz
:
hmmm to i ja powinnam może zrobić mały nalot na moją rodzinkę :twisted: :twisted:

...i nie ma że boli...
Blaz
[Usunięty]
:
A teraz poprosimy o szczegóły. :grin:

:
Przepraszam za niespełnienie obietnicy co do zdjęć, ale przeżyłem dziś najazd wnucząt i zamiast zająć się fotkami, musiałem im rysować strażaków, policjantów, lorda Wadera itp.
Jutro.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2010-07-19, 23:03, w całości zmieniany 1 raz
:
Ta okoliczność jest właściwym wytłumaczeniem, wybaczamy.

:
To jak już się pozbędziesz "szkodników" z domu to dasz radę ?? :)

:
Tak, jak obiecałem. Pominąłem zegarki już tu pokazywane (Omega, Seiko, Bosch, Levrette, Chronometr).



Z paskiem - ukochana STOWA mojej Żony. Po lewej pasówka z tarczą (pseudo) "Tissot" i werkiem Bure. Nurek bez marki. Po prawej u góry reklamówka EIE (na Rondzie Harley) i damska Zaria ze zmiażdżonym szkiełkiem. Z czarnym pierścieniem na tarczy STANLEY. Po lewej u dołu stoper Junghans.



Powiedzcie, KUmotrzy, czy wg Waszego zdania po lewej u góry jest werk Pawła Bure ( bardzo podobny kształt np. do tego: http://www.maurnavy.com/bure_pock/11b-041.jpg , słabo na fotce widoczne P i U cyrylicą). Po prawej u dołu, werk srebrnego "Longines"a bez wskazówek (opisanego na tarczy LONGINES H.RUSSAK LODZ)- w zaskakująco dobrym stanie.



Od góry CASIO i TONICA - kwarce, WOSTOK, PIRANHA, ZARIA, SWATCH.



Na pasku z podkładką Longines, z którym mój Tata wrócił z Anglii, nie wiem - kupiony czy sprywatyzowany. Wskazówki nie oryginalne - byłem (jako dziecię) przy tym jak je stracił. Na bransoletkach "Zodiac"i. Po lewej PULSAR, dalej reklamówki "Vitalas", "EIE", VECTOR.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2011-01-25, 12:07, w całości zmieniany 19 razy
:
...tan glastfiutfue* diverek mi się podobuje





*zawsze to była dla mnie ciężka nazwa

:
Jakby Cię naszło Poljota, Glashutte* divera lub pasówkę omegi sprzedawać to wiesz do kogo pisać ;)
Bardzo fajne zegarki Ci się nagromadziły

*tak jak Maxio mogę mieć problem :D

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Kilka fajnych egzemplarzy by się wyrwało, ops.... wybrało :wink: :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.