A może by tak "uniwersalny" nuras za ok 3 tysie.
Odpowiedz do tematu

:
A może jeden z tych, oba miał i wie że to fajne zegary :))

Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad sobą.
:
Niee, w ogóle jakoś hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ta druga propozycja z Citkiem znacznie lepsza.
Ewentualnie Tag z propozycji prezesso.

:
Iks napisał/a:
pasti napisał/a:
Obecnie mam takiego białego z niebieską sekundą full lume, miałem czarnego i białego z nakładanymi indexami...miałem tez ze 2-3 rodzaje chrono ale to trochę więcej $$
Ogólnie polecam.


Ten Twój biały to jest fajoski - podoba mi się :oops: Myślałem, że to znacznie większe pieniądze hmmm :/





Będę miał go w Pabianicach :) i mi też najbardziej się widzi. Ten kolorek jest super - do tego efekt braku szkła i niebieska sekunda. Noszę na czarnej gumie - bransy do tego akurat nie mam /foto z sieci/




Przemek - nick555 ma czarnego do porównania. A prezesso białego z nakładanymi indexami.

One nowe chodzą trochę drożej...ja w sumie za żadnego więcej jak te 3 k nie zapłaciłem...a raz nówkę miałem ;)

World Wide Watches
:
pasti napisał/a:
Będę miał go w Pabianicach :)


Nie będzie mnie w Pabianicach tym razem. :(

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
maciek napisał/a:
Przypominam tylko, że nie lubisz niebieskich zegarków... :))


Czarny GTS ładniejszy ;)

Ostatnio zmieniony przez Machu 2016-04-29, 15:03, w całości zmieniany 1 raz
:
Potwierdzam, ale jak sobie popatrzyłem na ebaju na aktualne ceny to w sumie może być i ten niebieski :)) Chyba, że są jakieś dalekowschodnie źródła citizenowe których nie znam... hmmm :/

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Potwierdzam, ale jak sobie popatrzyłem na ebaju na aktualne ceny to w sumie może być i ten niebieski :)) Chyba, że są jakieś dalekowschodnie źródła citizenowe których nie znam... hmmm :/


Grand Signature jest tańszy z USA niż w Azji...chyba po prostu robią je z przeznaczeniem na zagraniczny rynek.

World Wide Watches
:

:
Biały Squale jest :shock:
Rewelacja. Chodzi za mną od dawna.


A może Tuńczyk :?: hmmm

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
.............takie:


.............i przy lekko zwiększonym budżecie ;)


Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
OS jak pokazał roberp1 lub m-force. Zostanie trochę na następny :))

hej ho
:
Zwycięzcą plebiscytu został Citek :))



A jak będą problemu z zakupem, to się pomyśli nad planem B.

Squale też został na "może kiedyś", bo lubię rolkowate istotnie, a jednak krawędzie w Tisellu mnie drażniły na dłuższą metę :( Ewentualnie jako alternatywa taki OS:



I tyle w temacie nurka cool

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
No i bardzo dobry wybór pifko

:
Iks, Citek chyba (nie widziałem w realu :( ) jest świetny. Ale Ty najlepiej wiesz, bo miałeś je i to w rożnej wersji kolorystycznej.
A drugi to zwykłe rykowisko na jeleniu a nie OSa. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.