Balticus Grey Seal
Odpowiedz do tematu

:
Moje 3 grosze. W koncu nie widzialem - wiec sie wypowiem.

Dodac wypukly szafir, szczotke na kopercie i wieksze okienko daty.

Wtedy bylby calkiem przyzwoity zegarek w rozsadnej cenie jak na automat.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek, może tak być ;)

Maras68
[Usunięty]
:
mnie się podoba, nosiłbym cool recka jak zwykle ciekawa pifko

cena zaskakuje miło na tle konkurencji :złośliwiec: ;)

:
Mieszane mam uczucia patrząc na ten zegarek. Jak ktoś wcześniej zauważył niby detale w porządku, ale całość doopy nie urywa hmmm Poza tym 44mm średnicy i 12mm grubości, to naleśnik jest :(

Lepsze zdjęcia by się przydały hmmm

Ostatnio zmieniony przez bert69 2016-04-26, 19:51, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
Sam zegarek dupy nie urywa, ale na nadgarstku Sloniowym calkiem niezle wyglada. Musialbym sam na zywo zobaczyc ;)

:
Santino napisał/a:
Przypomina mi WUSowca kompresora - też niby ok, a jednak niezbyt

Akurat WUSowy dwukoronkowiec to na tle tego wyglądał bardzo dobrze imo.
Miał to czego tu właśnie brakuje (wypukły szafir, szczotkę) i nie miał daty, która tu pasuje jak świni kamizela :P A i koronki normalnie ustawione.

No i jeszce to co ktos wspomniał - nie dość że kartofel, to jeszcze naleśnik, w dodatku świeci jak psu ;) lubie bling, ale tu akurat ni w 5 ni w 9.

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
IMHO niczym się różni się od innych wynalazków tej półki, a to, że jest cienki, to tylko plus.
Gdyby miał logo Poliot, to nie wyróżniał by się z pośród innych Poliotów i Wostoków z lat 70/80.
I pewnie mlaskalibyście i cmokali nad nim :) :złośliwiec: :)

Jak pokazuję wyroby Gerlacha różnym ludziom niezwiązanych z nałogiem zegarkowym CW, to większość od razu mówi: " za gruby, za ciężki " a są nawet tacy, co mówią " brzydki" ... i trudno z tym polemizować, wiedząc, że rozmówca jest po ASP czy historii sztuki...
To są kwestie indywidualnego postrzegania świata oraz znajomości podstaw projektowania.

Mnie się Orzeł i Batory bardzo podobają i gdyby nie pewne minusy konstrukcyjne, to na pewno byłyby już w moim wiadrze :)) Na Orła nawet kasę przygotowałem...
A i Fokę kupiłem, bo to też zgrabny zegar...


W Słoniowe recki już dawno przestałem wierzyć, bo On wszystko napisze, żeby tylko dostać następny zegar do obmacania :złośliwiec: pifko
Cytując Klasyka
https://www.youtube.com/watch?v=dis-kJzTHNg

Ostatnio zmieniony przez Eustachy 2016-04-30, 10:33, w całości zmieniany 2 razy
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Cytat:
W Słoniowe recki już dawno przestałem wierzyć, bo On wszystko napisze, żeby tylko dostać następny zegar do obmacania :złośliwiec: pifko


Słoniu to po prostu taka prosta istota, która wierzy w ludzi i stara się we wszystkim dostrzegać dobro oraz szukać plusów ;) Tak jakoś mało po polskiemu to jest ale cóż pifko

:
Słoniu napisał/a:
Cytat:
W Słoniowe recki już dawno przestałem wierzyć, bo On wszystko napisze, żeby tylko dostać następny zegar do obmacania :złośliwiec: pifko


Słoniu to po prostu taka prosta istota, która wierzy w ludzi i stara się we wszystkim dostrzegać dobro oraz szukać plusów ;) Tak jakoś mało po polskiemu to jest ale cóż pifko


I tak trzymaj i nie zmieniaj ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.