G.Gerlach VIS wz. 35
Odpowiedz do tematu

:
beceen napisał/a:
Zinajda, sorry, ale oceniac po zdjeciach to mozna tesciowa...
mam visa z kizi i akurat wykonczenie koperty jest bardzo dobre, przecierki wygladaja naturalnie. Koronka jest wygodna, choc wg mnie za blyszczaca.



To prawda. Akurat oksyda jest mocną stroną wrocławskiego ViSa. A swoje zdanie o jego idei i wzornictwie wyraziłem (wyekranłem?) już wcześniej.

W projekcie pod szyldem GG ujmują mnie trzy rzeczy:
- przedeojenna elegancja, taka "oficerskość",
- jasno widoczny nawiązanie dokładnie do ViSa,
- wyrażony w metalu klimat ówczesnego postępu, modernizm może nawet.


Gboo.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2016-06-27, 21:58, w całości zmieniany 1 raz
"We offer best solutions in search of a problem"
:
hmmm jakbym widział
https://www.youtube.com/watch?v=Bds8ZJi62Z8
:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
hmmm jakbym widział
https://www.youtube.com/watch?v=Bds8ZJi62Z8
:D


Ot, swoisty piewca supremacji psich chrupek nad zdegenerowaną sztuką dwunożnych :))


Gblue.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Zinajda napisał/a:
To po co jest to forum, a w szczególności dział "Recenzje", jeśli aby ocenić zegarek należy go posiadać?
Ja tam się nie znam bo trzy lata krócej na tym forum jestem, ale jak dotąd nie spotkałem się z recenzją pisaną na podstawie zdjęć, z reguły recenzentami są posiadacze, bądź "testerzy" przedmiotów recenzji... czyli Ci co widzieli i uwierzyli i dopiero na podstawie subiektywnych odczuć Onych recenzentów zdanie sobie wyrabiają Ci co nie widzieli a uwierzyli - nigdy odwrotnie ;) :)) pifko

Ostatnio zmieniony przez Daito 2016-06-27, 22:16, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Jacku, jeśli tak, to cofam swoją opinię o oksydzie "wrocławskiego" Visa oraz zobowiązuję się nie wyrażać zdania na podstawie fotek. Poza tym, bardzo mi miło poznać Twoją opinię o "naszym" Visie, zwłaszcza iż jest ona pochlebna.
Daito, to właśnie miałem na myśli. Poza tym, z mojej strony no hard feelings, jak mówią Francuzi.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2016-06-27, 22:45, w całości zmieniany 3 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Zinajda: zawsze przykładam wagę do Twego zdania pifko



Gburek.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
jak to se spijają z dziubków facepalm
:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Coś zabulgotało spod otomany. Macie państwo ratlerka? :D



Gbou.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Miałem pinczera miniaturowego, ale się wściekł.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Hmm cool


G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Jakaś taka weselna przyśpiewka a'propos latlela była...
"Polazł latlel w trawę, pogryzły go żmije..."
Czy jakoś tak...? hmmm

:
ale że latrel zrobił jakiś tam exit? hmmm jakoś to skomentujesz Z_bychu czy za mało rozanielony jesteś? :złośliwiec:
:D

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2016-06-28, 23:20, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
..........cisza :(

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Co tam na froncie? :popcorn:


G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Obrazki i plany przekazaliśmy do GG i pewnie czekają na swoją kolej...

--
aRTI01
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.