G.Gerlach VIS wz. 35
Odpowiedz do tematu

:
... i jeszcze serdecznie przepraszam oportunistów, to na co "wpadliście" pewnie my wpadliśmy ze dwa lata temu - tylko nie było jak taczki załadować ... ale załadujemy... I wyładujemy ... Spoko pifko
Podążajcie w kilwaterze, tam są zawsze mniejsze opory pifko

:
Krzysztof trochę pojechałeś... po swojemu - zdążyłem nawet polubić ten "styl" - choć na początku mnie ewidentnie drażnił... ale tym razem tak jakby nie na temat trochę... bo cała ta wypowiedź ma się nijak do przewołanego tu cytatu z mojej wypowiedzi, to po pierwsze, a po drugie, nigdzie i nigdy nic obecnemu G.Gerlachowi nie zarzucałem, a raczej wręcz przeciwnie, - chodzi mi po prostu o to że ta sytuacja z "nagłym ruszeniem" przez G.G. projektu Vis w momencie gdy podobny projekt właśnie jest na ukończeniu przez kogoś innego wygląda jak wygląda ;)

Jest sporo "polskiej myśli technicznej" do upamiętnienia, wiec "dublowanie" projektu, nawet jeśli dubel ma dotyczyć jedynie nazwy - a tutaj właśnie tak wygląda bo zegarek, z tego co widzę będzie zupełnie inny, nie jest konieczne... a jednocześnie można to odczytać jako złośliwe działanie - zwłaszcza w kontekście twoich powyższych słów... :))

Niemniej mnie tam nic do tego - robita co chceta bo to wolny kraj... jeszcze. Ja tam nikogo nie pouczam, ani nie nauczam - każdy swój rozum ma... pifko

Ostatnio zmieniony przez Daito 2016-04-23, 20:32, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
A kto bogatemu zabroni :-) ?

:
ALAMO napisał/a:
A kto bogatemu zabroni :-) ?


No ale to już było napisane... wcześniej... ;) :))

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Córa mi podała silniejszy komunikat : zaraz ci sie bateria wyładuje. Ale to dalej nie gra roli.

:
Ja mając w tyłku wszelkie dokonania i licytacje kto kiedy i dlaczego wymyślił patrząc na tytuł nowego tematu w zakątku Gerlacha na forum pomyślałem "ocho, vratislavia wyszła z visem to sobie nagle przypomnieli" i pewnie wiele osób odbierze to podobnie. Po prostu.
A ty Alamo nie narzekaj i nie oglądaj się na oportunistów tylko rób swoje. Powstała moda na microbrandy i fajnie że coraz więcej osób bierze się za zegarki. Sami też zaczynaliście od modowania maryn a teraz z projektu na projekt jest coraz lepiej.

:
Daję słowo, że nie wiedziałem o inicjatywie "Wratislawii", wydaje mi się jednak, że:
1. podobnie jak GG nie wszedł na teren zainteresowań Xicorra, WC mogłaby nie wchodzić "w paradę" tematów GG.
2. ale jeśli tak się już stało, to IMHO nie należy się przejmować i "robić swoje", pozwalając aby to "niewidzialna ręka rynku" zdecydowała!
PS. Wizualizacje Artiego bardzo mi się podobają, są dokładnie takie, jak sobie wyobrażałem zegarek, poświęcony "Visowi".

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2016-04-23, 21:40, w całości zmieniany 1 raz
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
...jeżeli chodzi o zaczerpnięcie pomysłu od konkurencji, to tutaj jest taki sam motyw jak przy Enigmie, przed chwilą spojrzałem na pliki i data utworzonego przeze mnie obrazka z Enigmą jest: 25.08.2012 r. - ale i tak wszyscy będą mówić, że Enigma to zrzynka, a to, że projekt przeleżał w szufladzie (w zasadzie to jak go zobaczyłem u chłopaków na stronie to sobie o nim przypomniałem) to już nie ma dla większości większego znaczenia - strasznie mnie to wpienia...

:
ALAMO napisał/a:
Arti, wskazówki super pifko - w głowie mieliśmy bardzo podobne jako jedną z opcji.

Dzięki :) jeśli jutro zdążę to zaszaleję i zrobię ażurowe nawiązujące do lufy i rękojeści - pewnie kiczowate to będzie, ale jak nie zrobię to się nie przekonam :)

--
aRTI01
:
A ja bym na miejscu GG odpuścił.
Jakie teraz ma znaczenie kto pierwszy zaczął myśleć na takim projektem?
Tamten, wcześniej czy później zaprojektowany, już jest w sprzedaży więc po co dublować?
To tak jak z każdym innym wytworem, kto pierwszy wypuścił na rynek ten lepszy i Wasz będzie już "tym drugim" VISem.
Teraz zamiast się rozdrabniać i gonić konkurencję lepiej skupić się na innych projektach, np. nowym Navigatorze czy "tryciaku" bo też kurzem obrastają ;)

:
...Woytec, może za bardzo osobiście do tego podchodzę, ale nie lubię jak ktoś mi zarzuca, że zrobiłem kopie czyjegoś projektu (Enigma)...tylko tyle, nie chodzi mi o to, kto co pierwszy i takie tam

Maras68
[Usunięty]
:
Woytec napisał/a:
A ja bym na miejscu GG odpuścił.
Teraz zamiast się rozdrabniać i gonić konkurencję lepiej skupić się na innych projektach, np. nowym Navigatorze czy "tryciaku" bo też kurzem obrastają ;)


powiem więcej, czas na zakurzony Czołg Lekki z obrotowym pierścieniem i pozycjonerem, a będzie HIT sezonu :!: :))

:
Maxio, tylko Enigma i chrono VC to inne zegarki. Na początku na kizi to porównywali ale później jak Daito porównał obydwa to odpuścili :)
Imho zmieniłbym tylko nazwę z visa bo zegarek jest zupełnie inny i go wykonał :)

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2016-04-24, 09:17, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
I jeszcze wersja cała czarna i cała biała, obniżyłem trochę tarczę i zrobiłem nakładany symbol Vis.


:
Maxio napisał/a:
...Woytec, może za bardzo osobiście do tego podchodzę, ale nie lubię jak ktoś mi zarzuca, że zrobiłem kopie czyjegoś projektu (Enigma)...tylko tyle, nie chodzi mi o to, kto co pierwszy i takie tam


Maxio tylko kretyn może powiedzieć że Enigma to projekt kopia z chrono VC, podobnie zresztą jest z Vis'em, który zdecydowanie odbiega od projektu VC - zegarek zapowiada się świetnie, choć dla mnie niestety jest za mały - tutaj chodzi jedynie o inną nazwę dla dobrze zapowiadającego się zegarka - żeby nie było "gadania"...

I na bogów nie piszcie o "ujadających psach" bo jak dotąd wszelkie "uwagi" w tym temacie "zgłaszają" Kumotrowie którzy jak najlepiej G.G. życzą, co ma odzwierciedlenie w "napisanej przez nich literaturze" na sąsiednim forum jak i w tym że w ich pudełkach można znaleźć Wasze zegarki - wiec można sobie takowe inwektywy darować ;)

Ostatnio zmieniony przez Daito 2016-04-24, 12:16, w całości zmieniany 2 razy
Nieczynne z powodu że zamknięte
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.