POKAŻ CO MASZ NA NADGARSTKU LUB W KIESZENI...
Odpowiedz do tematu

:
Woj_Woj napisał/a:

(...) moja, zbliżona wiekiem do Twojej, jest w innej kopercie ...


Koperta ma wkładkę, w dodatku nie widzę na niej śladu po utrzymankach. To może być przekładanka.
A może tylko taka metoda robienia tańszego modelu? Kto to teraz wie?

Yakovlev napisał/a:

Nie sprawdzę bo dekiel jest na 10-cio kątny klucz. Takiego nie mam, a piłeczka nie daje rady.
Nie będę kombinował, bo nie chcę pokaleczyć koperty.


Mała kropelka nafty na połączenie dekla z kopertą, i nazajutrz zejdzie z ukłonem.


G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
A taką mam, i w sumie nic o niej nie wiem...


:
jeszcze tylko wskazy lumą wypełnij i Silvanka tip top

wygląda na wojaka, a co ma na deklu, są jakieś bicia? pokaż werk....

może być tez wypust zaraz-powojenny....

Ostatnio zmieniony przez Maras 2017-08-22, 10:52, w całości zmieniany 1 raz
:
Thomas666,
Super ... w świetnym stanie, jak nic stalowa :)) ... rozumiem że oznaczeń na deklu nie ma? ... mechanizm byś pokazał.

Jacek. napisał/a:
Koperta ma wkładkę, w dodatku nie widzę na niej śladu po utrzymankach. To może być przekładanka.


Chyba Jacuś wymyślasz ... "wkładka" stabilizuje i dociska mechanizm ... tą natomiast dociska ten przeciwpyłowy kapsel, który pasuje dokładnie do dekla ... taką konstrukcją już spotkałem ... utrzymanki niepotrzebne :D

:
przykładowy woj:



AS 1130





albo





i przykład poniżej na innym werku(1058), być może Tomas ma własnie ten model co poniżej:

http://www.germanbunker.p...silvana9-1.html

Ostatnio zmieniony przez Maras 2017-08-22, 11:26, w całości zmieniany 3 razy
:
Woj_Woj,

tak to wygląda...:





Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Maras napisał/a:
...przyjechałbyś na Zlot Jesienny ze swoją kolekcją :!: cool


Z czym? Raczej ze zbieraniną. Uszate i Beczki wszyscy mają więc nie ma czym się chwalić :)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Yakovlev napisał/a:

Z czym? Raczej ze zbieraniną. Uszate i Beczki wszyscy mają więc nie ma czym się chwalić :)


No, nie każdy zajedzie ciężarówką cool


G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Thomas666 napisał/a:
Woj_Woj,

tak to wygląda...:


Obrazek

Obrazek


powojenny wypust, końcówka lat 40-stych

:
Maras, dzięki! pifko

a nie wiesz czy to miało świecące wskazówki i tarczę? Chodzi mi o to, czy porywać się na odnawianie lumy, czy zostawić jak jest i nie paprać..?

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
lumę miał na pewno, więc śmiało możesz to zlecić odtworzenie fachowcowi, bo sam możesz nie podołać, to trudny proces przy tak małej tarczy ;)

:
Maras napisał/a:
lumę miał na pewno, więc śmiało możesz to zlecić odtworzenie fachowcowi, bo sam możesz nie podołać, to trudny proces przy tak małej tarczy ;)


nawet przez myśl mi nie przeszło, porywać się na tak precyzyjny zabieg... :oops:

Muszę poszukać kogoś z doświadczeniem, może jakiś konserwator zabytków hmmm

:
Thomas666 napisał/a:
Maras napisał/a:
lumę miał na pewno, więc śmiało możesz to zlecić odtworzenie fachowcowi, bo sam możesz nie podołać, to trudny proces przy tak małej tarczy ;)


nawet przez myśl mi nie przeszło, porywać się na tak precyzyjny zabieg... :oops:

Muszę poszukać kogoś z doświadczeniem, może jakiś konserwator zabytków hmmm



...dobry zegarmistrz ogarnie temat/ wypełnienie tylko wskazówek, choć ja zostawiłbym tak jak jest.
Konserwatora zabytków ominąłbym szerokim łukiem, bo taki za usługę policzy więcej niż wynosi rynkowa wartość zegarka ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
jimmy, pifko mądrego zawsze warto posłuchać... pifko

w sumie i tak założę go 2x do roku, więc chyba rzeczywiście zostawię jak jest, nic na tym nie traci.

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.