POKAŻ CO MASZ NA NADGARSTKU LUB W KIESZENI...
Odpowiedz do tematu

:
kilka dni z rzędu na łapie:


:
Wiosna, wiosna wkoło!

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
ano wiosna :))


:
>>>

Sława vel Слава alias Slava, zwana również "chorągiewką" - kolejna odsłona radzieckiego vintage'a... ;)



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
diver
[Usunięty]
:
Maras napisał/a:
ano wiosna :))

Obrazek


gdy przychodzi wiosna... skleroza i nie pamiętam, ale coś z sosną było ;)

[ Dodano: 2017-04-01, 11:54 ]
bladerunner napisał/a:
>>>

Sława vel Слава alias Slava, zwana również "chorągiewką" - kolejna odsłona radzieckiego vintage'a... ;)

Obrazek

<<<


a zmiana daty szybka- jak w stadionie Czajki i Poljota?

:
>>>
diverofobia napisał/a:

(...)
a zmiana daty szybka- jak w stadionie Czajki i Poljota?


Prezentowana przeze mnie Sława vel Слава alias Slava, zwana również "chorągiewką" jest wyposażona przycisk szybkiej zmiany daty, który umieszczony jest nad koronką.
W posiadanym przeze mnie zegarku w podwójnym datowniku dni tygodnia są w wersji anglojęzycznej, a więc będę poszukiwał teraz egzemplarza tego modelu z datownikiem w wersji rosyjskojęzycznej... :)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner napisał/a:
>>>
diverofobia napisał/a:

(...)
a zmiana daty szybka- jak w stadionie Czajki i Poljota?


Prezentowana przeze mnie Sława vel Слава alias Slava, zwana również "chorągiewką" jest wyposażona przycisk szybkiej zmiany daty, który umieszczony jest nad koronką.
W posiadanym przeze mnie zegarku w podwójnym datowniku dni tygodnia są w wersji anglojęzycznej, a więc będę poszukiwał teraz egzemplarza tego modelu z datownikiem w wersji rosyjskojęzycznej... :)

<<<


To jest koszerna wersja eksportowa, więc teraz musisz szukać koszernej wersji na rynek wewnętrzny.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
>>>
Yakovlev napisał/a:

To jest koszerna wersja eksportowa, więc teraz musisz szukać koszernej wersji na rynek wewnętrzny.


Dla mnie osobiście najważniejsze jest, żeby było to - kaszer, czyli dozwolone, a nie - teref, czyli trefne... ;)

Przy tej okazji wspomnę, że jestem zainteresowany także zdobyciem Sławy z datownikiem potrójnym, kaliber 2428 na 26 rubinach... :)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Pisząc "koszerna" miałem na myśli ogólne zestawienie zegarka w wersji eksportowej.
I tu jest OK.
Wersja na rynek wewnętrzny ZSRR też powinna być spójna, czyli wszystko w cyrylicy, a przynajmniej tarcza i wskazania dnia tygodnia. Cyfry daty raczej są wspólne dla obu wersji ;)
Dekiel dla obu wersji był chyba w cyrylicy ?

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Yakovlev napisał/a:
Pisząc "koszerna" miałem na myśli ogólne zestawienie zegarka w wersji eksportowej.
I tu jest OK.
Wersja na rynek wewnętrzny ZSRR też powinna być spójna, czyli wszystko w cyrylicy, a przynajmniej tarcza i wskazania dnia tygodnia. Cyfry daty raczej są wspólne dla obu wersji ;)
Dekiel dla obu wersji był chyba w cyrylicy ?


Zgadzam się w pełni z tym, że wersja przeznaczona na rynek radziecki powinna być w pełni rosyjskojęzyczna, czyli opisana w cyrylicy... :)

Natomiast posiadany przeze mnie eksportowy egzemplarz Sławy ma na dekieku tylko oznaczenie cyfrowe... hmmm



<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2017-04-01, 23:16, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
O widzisz, ale jakby tam było AWTOPODZAWOD, to chyba byś go nie wyrzucił, co? :)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
>>>
Yakovlev napisał/a:
O widzisz, ale jakby tam było AWTOPODZAWOD, to chyba byś go nie wyrzucił, co? :)


Oczywiście nie wyrzuciłbym, a najchętniej to bym jeszcze "przytulił" kolejną Sławę, nawet bez żadnego oznaczenia na dekielku... ;)



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
To "na nadgarstku lub w kieszeni" w tytule wygląda coś, na przykład, tak:



gdyby tytuł wątku wydawał sie pomrocznym :D


Gbubu.

P.S.: przepraszam za datę; nie ustawiam, bo i tak bez nożycowego Zeissa na pysku jej nie widzę :)

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Jacek. napisał/a:
...
P.S.: przepraszam za datę; nie ustawiam, bo i tak bez nożycowego Zeissa na pysku jej nie widzę :)


To tak jak ja. Dla mnie data to zbędny ficzer. Dziura w tarczy i tylko się kurzy ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
>>>

Slava - Automatic 27 Jewels- Made in USSR na nadgarstku prezentuje się w sposób następujący i co najważniejsze nie wymaga dodatkowego wyposażenia do odczytania wskazań podwójnego datownika... cool



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.