Nowe nabytki Vintage
Odpowiedz do tematu

:
Ostatnio na Cymy polowałem. Tutaj fajowy okaz, 100% oryginalny 100% sprawny. Kilka stówek więc bez szoku portfelowego. Navystar w kolejce.


Zegarki * Rower * Radio
:
Cud miód pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Mzeg, ładniutka.

:
Najważniejsze, że widać to młody mechanizm. Nikt go latami nie trawił. Graty!

:
Dzięki za pochwały.
Zegarek kupiony nie od handlowca labo kumotra odchudzającego kolekcję, tylko od "normalnego" człowieka, ot po prostu pozbywającego się nieużywanego przedmiotu. Takie zakupy są najlepsze ;)
A mechanizmu nie widziałem do momentu własnoręcznego odkręcenie dekla, natomiast spodziewałem się właśnie bumpera.

Zegarki * Rower * Radio
:
Ty to masz dar wyszukiwania perełek ... na dodatek z wieloletnim stażem w szufladzie :wkurzony:

... nic więcej nie powiem :P :))

:
Mzeg napisał/a:
Ostatnio na Cymy polowałem. Tutaj fajowy okaz, 100% oryginalny 100% sprawny. Kilka stówek więc bez szoku portfelowego. Navystar w kolejce.
Obrazek
Obrazek

cymajcie mnie bo.......... :wkurzony:

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
piękna Cyma :!: cool graty wlk. pifko

:
Mzeg, piękna i to z obu stron :)

:
Mzeg, ładna Cyma!

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
Mzeg - Gratyuluje pinpongla w pięknym stanie. Nawet zderzaki nieprostowane :)


Gbq.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Czy ten patentowany pingpong tak ma, że jak zegarek nabierze więcej mocy to ruch wahnika w kierunku nakręcającym sprężynę jest trudniejszy, aż do momentu że w ogóle nie opada pod własnym ciężarem? W kierunku przeciwnym śmiga oczywiście bez najmniejszego oporu. Tak sobie wyobraziłem, że to całkiem normalne bo wahnik musi przełamywać coraz większy opór sprężyny... a jak zmniejszam jej naprężenie poprzez lekki docisk na koronkę to wahnik opada szybko.

Zegarki * Rower * Radio
:
"... praw fizyki Pan nie zmienisz..."

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
"Nie bądź pan rura i nie pękaj" :D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
>>>

Mzeg napisał/a:
Ostatnio na Cymy polowałem. Tutaj fajowy okaz, 100% oryginalny 100% sprawny. Kilka stówek więc bez szoku portfelowego. Navystar w kolejce.
(...)


Mechanizm robi naprawdę duże wrażenie ze względu na estetykę i precyzję wykonania... :shock:
Oczywiście całość prezentuje się w sposób wielce interesujący, szczególnie dla miłośników upływającego czasu... :)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.