Nowe nabytki Vintage
Odpowiedz do tematu

diver
[Usunięty]
:
vintage to nie zabytki, vintage to odwołanie do czegoś co było i przeminęło bo trwało np. jeden sezon
choć może pochodzić z różnych okresów, albo z danego okresu typowego dla np. socrealizmu...

:
to mogę Was zarzucić kwarcami? ;) ))

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
hrabia napisał/a:
to mogę Was zarzucić kwarcami? ;) ))


No w sumie tez mi sie o to rozchodzilo... :)) :))

:
Jako najważniejszy wykładowca mniemanologii stosowanej jakiego znam i poważam, kwarcom ze względów ideowych mowę NIE :foch: . Nawet jako daty końcowe mojej kolekcji przyjąłem początek ery kwarców. Z zastrzeżeniem, że ponieważ kolekcjonuję polonica, więc w odniesieniu do polskich realiów, a nie obiektywnie.

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Wintergreen, zapisz mnie do klubu ;) . Co prawda mam zegarki mechaniczne z epoki kwarcowej ale kwarca żadnego. ;) .

Antisocial and faceless...
diver
[Usunięty]
:
hrabia napisał/a:
to mogę Was zarzucić kwarcami? ;) ))


chcesz to zarzucaj, mam dół do zasypania ;) a tak na poważnie to ja nie zbieram,
ale nie potępiam tych co zbierają, wolnoć Tomku w swoim...
dla mnie musi tykać...

:
Cicho z tymi kwarcokami bo jak Ratler zacznie wstawiać, to do końca roku mamy z głowy :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2017-04-27, 16:44, w całości zmieniany 1 raz
:
:foch:
nie bedę więc pokazywał Montany w stanie NOS z melodyjkami

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2017-04-28, 16:51, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
diverofobia napisał/a:

dla mnie musi tykać...


j.w. cool

:
Ratler Wściekły I napisał/a:
:foch:
nie bedę więc pokazywał Montay w stanie NOS z melodyjkami


7 czy 16 melodyjek? cool

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian napisał/a:
7 czy 16 melodyjek?
Jak NOS to bateria ma z 30 lat , to i tak nie posłucha melodyjek ;)

:
Wintergreen napisał/a:
Jako najważniejszy wykładowca mniemanologii stosowanej jakiego znam i poważam, kwarcom ze względów ideowych mowę NIE :foch: .


Czyli zadne LEDy, Accutrony i inne Ventury sie nie licza?

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Rudolf napisał/a:
Sebastian napisał/a:
7 czy 16 melodyjek?
Jak NOS to bateria ma z 30 lat , to i tak nie posłucha melodyjek ;)

:P bateria wymieniona i gra
:/ znaczy grał jakieś pół roku temu gdy go ostatni raz widziałem :D
a ile ma melodyjek zapomniałem :oops: nie wiem też gdzie go szukać znaczy w której szufladzie :oops:

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2017-04-28, 16:55, w całości zmieniany 2 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
... nie wiem też gdzie go szukać znaczy w której szufladzie :oops:


W tej samej, w której masz te cinkciarskie Orienty patelnie ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
diver
[Usunięty]
:
Orientów patelni proszę się nie czepiać :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.