Nowe nabytki Vintage
Odpowiedz do tematu

:
Wintergreen napisał/a:
Gratulacje. Fajnie, że Sputnik ma wskazówkę z kółeczkiem. Ale wydaje się trochę za gruba - czy to wina zdjęcia czy wskazówki?


no właśnie ten parametr wzbudza moje wątpliwości co do oryginalności sekundnika, ale kto wie, tyle tego klepali...

:
W ogóle wskazówki w tym Sputniku wyglądają dziwnie warszawsko, ale na tych arcydziełach KSF to widać tylko że zegarki sztuk dwie cool


Gbeagle.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
I tak wzniosłem się na szczyt swoich umiejętności artystyczno fotograficznych...

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Doceniam cool
BTW miałem na myśli wskazówki główne - sekundnik jest koszerny.

Gbq.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
a tu akurat nie mam zastrzeżeń, ale zasiałeś właśnie ziarno niepewności, więc zaczynam grzebolić po katalogach

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Dzisiaj na łapie, paseczek muszę zmienić


Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Thomas666 napisał/a:
..., więc zaczynam grzebolić po katalogach


Myślisz, że ten Sputnik jest w wielu katalogach ?

Jak znajdziesz jakieś to podeślij linki ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
znalazłem w jednym, a linkę wziąłem z tematu przyklejonego u nas na forum.
Tutej:

http://german242.com/books/ussr_catalogue_1960.pdf

Ostatnio zmieniony przez Thomas666 2017-03-04, 20:49, w całości zmieniany 1 raz
:
Thomas666 napisał/a:
znalazłem w jednym, a linkę wziąłem z tematu przyklejonego u nas na forum.
Tutej:

http://german242.com/books/ussr_catalogue_1960.pdf


No, i to by było na tyle ;)
Więcej nie spotkałem, ale życzę powodzenia w poszukiwaniach i mam nadzieję, że podzielisz się kiedy znajdziesz.

A tymczasem Sputnika w różnych wersjach można pooglądać, a jak ktoś czyta cyrylicę to i poczytać, tu: http://forum.watch.ru/showthread.php?t=5121

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Super miejsce, thx, zabieram się do czytania cool

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Sekundnik jest bez wątpienia nowym ukraińskim wypuskiem - czerwony kropko-sputnik powinien DOKŁADNIE poruszać się na orbicie, a jest powyżej.

Upolowałem kolejnego tissota w lubianej stylistyce. Tym razem model camping, czyli pewnie kombinowali coś z reklamą - zegarek odpowiedni na kamping, ryby, w teren.



Zegarki * Rower * Radio
:
Mzeg napisał/a:
Sekundnik jest bez wątpienia nowym ukraińskim wypuskiem - czerwony kropko-sputnik powinien DOKŁADNIE poruszać się na orbicie, a jest powyżej.



Mylisz się, toczka trafia w orbitę idealnie, zdjęcie zrobiłem z ukosa i taka perspektywa. Ale sekundnik cały czas mi podpada, bo nieco grubszym się wydaje...
Graty fajnych tissocików pifko

:
Thomas666 napisał/a:
Mzeg napisał/a:
Sekundnik jest bez wątpienia nowym ukraińskim wypuskiem - czerwony kropko-sputnik powinien DOKŁADNIE poruszać się na orbicie, a jest powyżej.



Mylisz się, toczka trafia w orbitę idealnie, zdjęcie zrobiłem z ukosa i taka perspektywa. Ale sekundnik cały czas mi podpada, bo nieco grubszym się wydaje...
Graty fajnych tissocików pifko


Skoro trafia idealnie to się nie mądrzę...sprawdzałem na swoim cienkim oryginalnym i żeby zrobić takie nietrafienie to musiałem duży ukos zrobić...ale widać oko to nie obiektyw.

Zegarki * Rower * Radio
:
trafia in orbita wyblaknięta, zobacz:


Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
A takiego Sputnika widzieli ?


The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.