Nowe nabytki Vintage
Odpowiedz do tematu

:
Mzeg napisał/a:
Czy ten patentowany pingpong tak ma, że jak zegarek nabierze więcej mocy to ruch wahnika w kierunku nakręcającym sprężynę jest trudniejszy, aż do momentu że w ogóle nie opada pod własnym ciężarem? W kierunku przeciwnym śmiga oczywiście bez najmniejszego oporu. Tak sobie wyobraziłem, że to całkiem normalne bo wahnik musi przełamywać coraz większy opór sprężyny... a jak zmniejszam jej naprężenie poprzez lekki docisk na koronkę to wahnik opada szybko.


Tak ci właśnie jest, albowiem to żywcem Harwood - prosty i siłowy.


Gbou.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
>>>

Mzeg.

Czy można byłoby jeszcze poprosić o tzw. zdjęcie nadgarstkowe rzeczonej Cymy? :)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Mam ostatnio pasmo aukcyjnych niepowodzeń ... w ramach pocieszenia zawsze dobry zakup :)





5126A

:
Woj_Woj napisał/a:
Mam ostatnio pasmo aukcyjnych niepowodzeń ... w ramach pocieszenia zawsze dobry zakup :)


Chyba lekka desperacja :D
Ale w zalewie miłościwie panującej estetyki odpustu ten nudny Seikacz wygląda dość interesująco cool
Gratulacje szczere.



Gbou.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Też bym chciał takie pocieszajki :złośliwiec:
pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Woj_Woj, fajne to seiko jest :)

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
Jacobi, marekgro,
pifko
Jacek. napisał/a:
ten nudny Seikacz wygląda dość interesująco


... nudny z dyskretną nutą ekstrawagancji cool

:
Seikacz: Brzidal jak Klunej!
:))
https://www.youtube.com/watch?v=3rWQyDxXS74

Ostatnio zmieniony przez Wintergreen 2017-06-20, 08:12, w całości zmieniany 1 raz
Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
"On nie jest brzydki, on jest ... oryginalny, a wszystko co oryginalne jest lepsze." :))

:
..........świetna 5-a pifko .

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Woju, interesująca wczesna 5tka z mocno nietypowym umiejscowieniem liter (czy jak powiem a'la Mido to będzie naciągane?

A u mnie już druga machina ze stajni Cyma. Fajnie trzyma czas.

Ostatnio zmieniony przez Mzeg 2017-06-23, 19:54, w całości zmieniany 1 raz
Zegarki * Rower * Radio
:
Jak zwykle fajna ... ale poprzednia podoba mi się bardziej, jak to niewielkie wydłużenie indeksów nadaje lekkości i stylu ... no i ta koronka. :D
Ta przy poprzedniej wydaje się trochę nudna.

[ Dodano: 2017-06-23, 23:43 ]
Mzeg napisał/a:
(czy jak powiem a'la Mido to będzie naciągane?

Ja tam się nie obrażę ... coś w tym jest ... tym bardziej że to wzornictwo Mido, które zapewne masz na myśli, bardzo mi się podoba. :)

:
Woj_Woj napisał/a:
Jak zwykle fajna ... ale poprzednia podoba mi się bardziej, jak to niewielkie wydłużenie indeksów nadaje lekkości i stylu ... no i ta koronka. :D
Ta przy poprzedniej wydaje się trochę nudna.



W sumie trafna ocena. Ale lubię ten trochę nudny styl a'la rolek... :))

Zegarki * Rower * Radio
:
>>>

Mzeg napisał/a:

(...)
A u mnie już druga machina ze stajni Cyma. Fajnie trzyma czas.
Obrazek


Prezentowana Cyma, to prawdziwy zegarkowy cymes, czyli znakomitość w swoim rodzaju... :)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Mzeg, tej drugiej gratuluję, ale za pierwszą, to w błoto sobie wskocz ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.