G. Gerlach CWS T1
Odpowiedz do tematu

:
Muszę go mieć, świetny projekt! Trzymam kciuki.

:
Zarejestrowałem się, bo nie mogłem nie zareagować na małą profanację CWSa. Konkretnie chodzi o dekielki; w pierwszym projekcie wykorzystano grafikę z często powielanym błędem podziału przedniej szyby. Szyba ta była jednoczęściowa, słupek po środku to błąd.
Druga propozycja dekielka z rażącym logo CWS, które w zasadzie nie jest logiem CWS, gdyż powinny być 4 rzędy w skrzydełkach, a nie 3 jak jest teraz.

Od siebie dodam, że wstawianie loga na spód kompozycji obniża jego rangę, powinno być na górze.

:
Słoniu napisał/a:
Ostatni mistrz :głową w mur:


No przecież mówiłem!
Nie macie może w planach zegarka w podobnej kolorystyce? Bo ten jest super ale mam już tą kopertę...

Ps. Dżon, idź się przywitać.

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
Nie macie może w planach zegarka w podobnej kolorystyce? Bo ten jest super ale mam już tą kopertę...


W tej chwili robią nową kopertę 43 mm klasyczną pod ST19. Myśleliśmy o tym żeby zrobić podobny model, ale mniej awangardowy.

:
prezesso napisał/a:
Słoniu napisał/a:
Ostatni mistrz :głową w mur:


No przecież mówiłem!
Nie macie może w planach zegarka w podobnej kolorystyce? Bo ten jest super ale mam już tą kopertę...

Ps. Dżon, idź się przywitać.


+ miliard! pifko

[ Dodano: 2016-04-05, 13:48 ]
ALAMO napisał/a:
prezesso napisał/a:
Nie macie może w planach zegarka w podobnej kolorystyce? Bo ten jest super ale mam już tą kopertę...


W tej chwili robią nową kopertę 43 mm klasyczną pod ST19. Myśleliśmy o tym żeby zrobić podobny model, ale mniej awangardowy.


:)) :)) :))

:
Dżon Rambo napisał/a:
w pierwszym projekcie wykorzystano grafikę z często powielanym błędem podziału przedniej szyby. Szyba ta była jednoczęściowa, słupek po środku to błąd.


chyba jakiś spisek :D


:
ALAMO napisał/a:
prezesso napisał/a:
Nie macie może w planach zegarka w podobnej kolorystyce? Bo ten jest super ale mam już tą kopertę...


W tej chwili robią nową kopertę 43 mm klasyczną pod ST19. Myśleliśmy o tym żeby zrobić podobny model, ale mniej awangardowy.


Świetnie!
Coś w tym stylu?


Skate or die!
:
Tak, tylko że będzie zewnętrzny pierścień tarczy dodatkowy.

:
Svedos napisał/a:
Dżon Rambo napisał/a:
w pierwszym projekcie wykorzystano grafikę z często powielanym błędem podziału przedniej szyby. Szyba ta była jednoczęściowa, słupek po środku to błąd.


chyba jakiś spisek :D

[url=http://i1342.photobu...yxt.jpg]Obrazek[/URL]


To zdjęcie jest sprawcą nieporozumienia. Przednia szyba nie jest dzielona! To sznurek od flagi przepasany dookoła szyby i uwiązany od wnętrza sprawia wrażenie podziału szyby.

:
ALAMO napisał/a:
Tak, tylko że będzie zewnętrzny pierścień tarczy dodatkowy.

pifko pifko pifko pifko pifko
i mam nadzieję, że nie będzie kontrastowy, ten pierścień

Skate or die!
:
Dżon Rambo napisał/a:
Zarejestrowałem się, bo nie mogłem nie zareagować na małą profanację CWSa. Konkretnie chodzi o dekielki; w pierwszym projekcie wykorzystano grafikę z często powielanym błędem podziału przedniej szyby. Szyba ta była jednoczęściowa, słupek po środku to błąd.
Druga propozycja dekielka z rażącym logo CWS, które w zasadzie nie jest logiem CWS, gdyż powinny być 4 rzędy w skrzydełkach, a nie 3 jak jest teraz.

Od siebie dodam, że wstawianie loga na spód kompozycji obniża jego rangę, powinno być na górze.



Czuje sie wywolany do tablicy.
Logo - to moja stylizacja. Wydawalo mi sie, ze logo CWSa, to samo koleczko, a te z czterema skrzydelkami to glownie PZInz. Moge dorobic, zeby bylo koszernie jak sie publicznosc domaga.

Co do obnizania rangi - pozwole sobie sie nie zgodzic.






Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Czy CWS czy PZInż, skrzydełka są czterorzędowe. Znaczek CWS może być jako samo kółeczko, ale jak ma być ze skrzydełkami to j/w.

:
Kiedy mniej więcej planowane jest rozpoczęcie sprzedaży tego zegarka?

:
ALAMO napisał/a:

Projekt ruszył w poniedziałek cool
a skonczymy jak będzie gotów, tradycyjnie pifko

;)

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Co do zgodności ...no błagam .... po co robić zgodnie z prawdą historyczną ... bez sensu , zaraz kolega Z_bych-owi rozmięknie całkiem i wywróci... jak zegarek ładnie wygląda to ok, jak coś nie pasuje to zamalować czy coś i będzie dobrze.
BTW . a nie lepiej by się prezentował na deklu jako a;la jakis hot road? Z tylnymi oponami wiekszymi! Czad! I młodszym by się spodobał.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.