Uszkodzony ST 25
Odpowiedz do tematu

:
Miałem ze dwa przypadki kiedy zblokował się moduł automatu i przy nakręcani ząbki na półbeczce poszłyyyyyyyy

:
Jacek. napisał/a:
Nigdy nie trafił ci się stary zegarek, który przepuszcza przy nakręcaniu? To i nowemu się trafiło, jak widać na załączonym obrazku.
A jak już mamy gadać o "możu", to może przez przypadek w piecu nie był? A może był za długo? Albo z wyjątkowo kiepskiego gwoździa go wycięto?
A może zębnik jest niewinny i to koło naciągowe?

G.

[ Dodano: 2016-03-29, 19:42 ]
----

PS: A na to ostatnie już zupełnie nic nie wskazuje.


Owszem. Ale nigdy nie trafił mi się taki, który by przepuszczał tak "radykalnie ;)

[ Dodano: 2016-03-30, 21:16 ]
Svedos napisał/a:
Miałem ze dwa przypadki kiedy zblokował się moduł automatu i przy nakręcani ząbki na półbeczce poszłyyyyyyyy


To mnie zdziwiło... Obstawiałbym, ze będzie duży opór, po którego pokonaniu pójdzie coś w automacie...

Ну, погоди! :wkurzony:
:
pmwas napisał/a:

To mnie zdziwiło... Obstawiałbym, ze będzie duży opór, po którego pokonaniu pójdzie coś w automacie...


Zwróć uwagę, że tu jest najsłabsze zazębienie - tradycyjna młynarska przekładnia, w dodatku z luzami jak pyra w garnku.

G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Panowie pifko Pacjent już się teleportuje do rąk które leczą cool więc niebawem wszystko się wyjaśni :popcorn: Fajnie, że są emocje :złośliwiec: :P

:
:shock:
Ale gdzie tu widzisz emocje?

Zwykła techniczna obdukcja zwłok wędzonej szprotki. Równie emocjonalna jak analiza SWOT :)


Gbourek.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
Ewidentnie problem wyoranych zębów półbeczki. Leży u mnie podobny pacjent.

Pozdro!!!
:
Jacek. napisał/a:
:shock:
Ale gdzie tu widzisz emocje?

Zwykła techniczna obdukcja zwłok wędzonej szprotki. Równie emocjonalna jak analiza SWOT :)


Gbourek.


Wikipedia: "Emocja (od łac. e movere, w ruchu) – stan znacznego poruszenia umysłu... We współczesnym znaczeniu tego słowa, emocja implikuje aspekt działaniowy, reakcyjny, i nie jest równoznaczna z pasywnym uczuciem..." :)) ;)

diver
[Usunięty]
:
a motor się nie zablokował ?

:
fasachalan napisał/a:

Wikipedia: "Emocja (od łac. e movere, w ruchu) – stan znacznego poruszenia umysłu... We współczesnym znaczeniu tego słowa, emocja implikuje aspekt działaniowy, reakcyjny, i nie jest równoznaczna z pasywnym uczuciem..." :)) ;)


Wikipedia: "Szprot, sardynka norweska (Sprattus sprattus) – gatunek małej ryby morskiej z rodziny śledziowatych (Clupeidae)." ;)

diverofobia napisał/a:
a motor się nie zablokował ?


Nie. Uprzedzając następną teorię: cycki w wyżymaczkę się też nie wkręciły cool

Gbonck.

"We offer best solutions in search of a problem"
Maras68
[Usunięty]
:
Jacek. napisał/a:
Uprzedzając następną teorię: cycki w wyżymaczkę się też nie wkręciły facepalm


:D

diver
[Usunięty]
:
Jacek. napisał/a:
cycki w wyżymaczkę się też nie wkręciły cool


przepraszam Szanowną Panią stryjenkę ... :P :D

ostry seks oki, ale żeby w wyżymacce :shock:

Ostatnio zmieniony przez diver 2016-04-01, 12:59, w całości zmieniany 1 raz
:
Czuję się w obowiązku sprostować twoje naiwne wyobrażenia. Otóż wyżymaczka wygląda tak:



G.

"We offer best solutions in search of a problem"
diver
[Usunięty]
:
Jacek. napisał/a:
Czuję się w obowiązku sprostować twoje naiwne wyobrażenia. Otóż wyżymaczka wygląda tak:

Obrazek

G.


przez przypadek lub z racji wieku znam wyżymaczkę :P , jej wygląd: zluzowane śruby naciągu wałków
+ ten wyświechtany styropian potwierdzają moją wersję :złośliwiec: , no chyba że to przygotowania do badania mammograficznego były :popcorn: :D

:
Ja zawsze preferowałem mammopalpację cool

G.

"We offer best solutions in search of a problem"
diver
[Usunięty]
:
macanko jest przyjemniejsze pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.