Nowe forum, nowy silnik, nowe funkcjonalności
Odpowiedz do tematu

:
Ale to postulat techniczny czy społeczny ? hmmm
:))

:
Ratler Wściekły I napisał/a:
Wywalić Grizzlego z forum za nie koleżeńskość :mad: nie chce dać nr tel do przecudnej urody córki najlepszemu ciachu wśròd userów forum :foch:

hmmm Nie przypominam sobie, abym prosił Grizzliego o ten nr.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Nie wiem o co ten apel, zwłaszcza nieprawdziwy - ja numer od Grizzliego dostałem :złośliwiec:

:
1. Obsługa TapaTalk
2. Automatycznie odblokowywany dostęp do bazarku po spełnieniu wymogów regulaminowych.
3. Dybugów żeby tylu nie było
4. Da radę, żeby nie wylogowywało przy zmianie IP?
5. Jakiś system ocen użytkowników po transakcjach? Na knives.pl jest coś takiego i fajnie działa.
6. Eliminowanie z automatu tych co to założył konto i ucik (zero postów), mija rok, śladu po gościu nie ma, nie loguje się więc żegnaj i DELETE
7. Brak dostępu do większości tematów dla zaglądających z zewnątrz bez logowania....
8. Automatyczne czyszczenie kosza i bazarku po określonym czasie, np. 30 dni.
9. Rozbudowany system reputacji...coś w stylu plus i minus za posty nie tylko od autora tematu
10. Reklamy (jeśli się pojawią) dyskretniejsze niż na kizi
11. Zmiana wielkości czcionki z poziomu strony głównej forum (np. jak w stylu prosilver na phpBB3)
12. Liczne promocje w sklepie Gerlach dla forumowiczów z co najmniej 3 letnim stażem :złośliwiec:
13. Lepsza wyszukiwarka tzn. po kliknięciu w temat z wyszukaną frazą odsyła do konkretnej strony tematu a nie na jego początek.
14. Podwójne logowanie - czyli nieogarnięte przeze mnie do teraz podwójne logowanie zanim wskoczę na forum - przynajmniej z poziomu kompa,
15. Brak podbijania postów - czyli to gdzie kończy się logika ... czas już zlikwidować.
16. Info na maila o nowych postach w których się pisało oraz o PW.
17. Możliwość dodania użytkownika do ignorowanych tak aby nie widzieć jego postów.

Pozdrawiam,
Wojtek
Maras68
[Usunięty]
:
To kiedy Szefostwo nowy silnik odpala :?: :popcorn:

:
Z tą szukajką to dobry postulat.
Większość młodych jest opierdzielanych za nieużywanie szukajki ale jak mam sam coś znaleźć to facepalm

No ja np. nie potrafię kompletnie rozszyfrować wyników jakie mi daje. I często jest tez tak, że na bank wiem, że coś było a nie pokazuje w szukaj.

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
I często jest tez tak, że na bank wiem, że coś było a nie pokazuje w szukaj.


I tak powinno zostać. Bo co było a nie jest... :D ;)

:
prezesso napisał/a:

Z tą szukajką to dobry postulat.
Większość młodych jest opierdzielanych za nieużywanie szukajki ale jak mam sam coś znaleźć to


No dobra, to jak już poprawią tą szukajkę, to za co się będzie koty opierdzielać? :popcorn: cool

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Za brak powitań w odpowiednim dziale :złośliwiec:

Skate or die!
:
O to też można. Ale ja bym tak szybko nie pozbywał się dodatkowej opcji :D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Można by zrobić automat że za złe oceny będzie ban. Latlel będzie mieć przewalone :twisted: :złośliwiec: :))

:
ALAMO, i bez tego ma ciężkie życie. ;) :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Eee, a ja tak głupio zapytam i pewnie zepsuję zabawę :P Wszyscy kumotrzy wiedzą, że szukajka obecna ma opcję wyszukiwania postów zamiast tematów? Bo na przykład z wypowiedzi Radka bym wnosiła, że on nie wie...

:
Pewnie że jest taka opcja :D

:
Ale ona działa jakby jej nie było - próbowałem wiele razy i było do d.

Skate or die!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.