Moscow Classic Night Hunter?
Odpowiedz do tematu

:
Całkiem fajny, nie powiem.
Mógłby być większy ale ja po swojej łapie oceniam więc się nie liczy.
Na ręce wygląda ciekawie, tylko ocenę wykonania pozostawiam do następnego egzemplarza ;)

:
Ale 43mm ma bez koronki czy z koronką?

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
43 bez koronki na bezelu, sama koperta jest z milimetr mniejsza bo bezel delikatnie wystaje.

:
Normalnie w poniedziałek go składali, albo w dzień po imieninach Wołodji. Następnym razem przy zamówieniu trzeba zastrzec "ten składany w środę" ;)

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Woytec, Coś nie masz farta ostatnio :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
Jak nowy nie podejdzie to chętnie łyknę - to wersja na 4141 ? :twisted:

Kiedyś się nad nim zastanawiałem - i to dłuuuugo :)

:
mw75 napisał/a:
Ja swoje zakupy i serwisy robiłem w Dołaszewie. W polskim wówczas przedstawicielstwie MC.
Coś chyba mocno było nie tak, bo strona www zniknęła a sklepu w PL nie ma na oficjalnej stronie.

Zrobili kiziowego pilota i padli :D :D ;)

:
Woytec, ja nie zdążyłem bo jakiś czas temu w sklepie mierzyłem Roamera z wystawy w którym pewnieklej puścił i ramka leżała z boku :) Pani sprzedawczyni była zdziwiona jak ją poinformowałem.

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2016-02-12, 20:10, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Dobrze, że sprzedawca odpowiednio zareagował :)

:
nick555 napisał/a:
Woytec, Coś nie masz farta ostatnio :)

Prawda?
Chociaż nie ma tego złego, teraz się zastanawiam czy wymienić na taki sam czy na inny ;)


kwater napisał/a:
Normalnie w poniedziałek go składali, albo w dzień po imieninach Wołodji. Następnym razem przy zamówieniu trzeba zastrzec "ten składany w środę" ;)

Ale mnie niejaka Środa źle się kojarzy :złośliwiec:


Słoniu napisał/a:
Jak nowy nie podejdzie to chętnie łyknę - to wersja na 4141 ? :twisted:

Dokładnie.
http://www.aviation-time....cow%2520Classic


kornel91 napisał/a:
Woytec, ja nie zdążyłem bo jakiś czas temu w sklepie mierzyłem Roamera z wystawy w którym pewnieklej puścił i ramka leżała z boku :) Pani sprzedawczyni była zdziwiona jak ją poinformowałem.

Popsułeś? :złośliwiec:


Strzała napisał/a:
Dobrze, że sprzedawca odpowiednio zareagował :)

Oby to wszędzie było regułą :)
Generalizować nie ma sensu ale jak tak czytam fora to mniej jest problemów z drobniejszymi sprzedawcami niż z gigantami.
Tu i na kizi było kilka wątków o problemach z obsługą gwarancyjną i serwisem dużych i znanych marek.

:
Woytec napisał/a:
mniej jest problemów z drobniejszymi sprzedawcami niż z gigantami.

To dość normalne zjawisko IMO.
W dużych rządzą księgowi... :-(

:
Woytec, na szczęście nie popsułem go ja :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Sprawa zakończona, wypada podsumować.
Przypuszczam, że ramka odpadła w transporcie, zwyczajnie się odkleiła, zdarza się.
Zegarek jedzie z powrotem do sprzedawcy a ja wziąłem innego bo do tamtej "marki" jakoś straciłem zaufanie. Przynajmniej w tym momencie.
Cała sprawa załatwiona bardzo sprawnie i bezproblemowo a na tego drugiego dostałem całkiem przyzwoity upust.
Z czystym sumieniem mogę polecić sprzedawcę za jego podejście do klienta.
Kupowałem u niego już wcześniej i z pewnością jeszcze kiedyś wrócę bo parę modeli z oferty przygarnąłbym.
I to by było na tyle :)

:
Woytec, fajnie że dobrze się skończyło a sam sprzedawca Zuch pifko

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
tomaliusz napisał/a:
Woytec, fajnie że dobrze się skończyło a sam sprzedawca Zuch pifko

+ miliard.
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.