Seiko SSB091
Odpowiedz do tematu

: Seiko SSB091
Poniżej troszkę mojego seplenienia

https://youtu.be/j_V7QfUoz14

:
Fajna recka, a i zegarek sympatyczny. Tylko mógłbyś coś zrobić z tym zegarem szafkowym w tle. Tyka Strasznie "kulejąc". Może trzeba pion ustawić? 😄

Ostatnio zmieniony przez robinp 2016-02-06, 23:36, w całości zmieniany 1 raz
:
robinp, To Metron, Ty naprawdę coś tam słyszysz niepokojącego :shock: :shock: :shock: czy soboie jajka robisz???

:
Ptaku napisał/a:
robinp, To Metron, Ty naprawdę coś tam słyszysz niepokojącego :shock: :shock: :shock: czy soboie jajka robisz???


Eeee, zaraz tam niepokojącego. Nie znam się na zegarowych mechanizmach, ale mam w domu dwa wiszące, jednego Junghansa i Metrona właśnie :) . I jak się zegar troszeczkę na ścianie przekrzywi (na przykład podczas nakręcania), to tyka trochę nierówno, tak "kulejąc" własnie. I na Twoim nagraniu w tle też coś takiego słyszę. Spróbuj delikatnie przesuwać zegar "szukając" pionu a zauważysz, że w pewnym położeniu jego tykanie stanie się idealnie równe. W niektórych zegarach wiszących z tyłu obudowy, w jej dolnej części, były kolce, które wbite w ścianę uniemożliwiały zmianę położenia zegara. Ja ze swoich je wyjąłem, bo nie chciałem kaleczyć sciany ;)

:
Poziomnica poszła w ruch jest prosto

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.