Maryna, chcę Ciebie i już:)
Odpowiedz do tematu

: Maryna, chcę Ciebie i już:)
Heh, wczoraj się zarejestrowałem a dziś 1 post :mrgreen: Mianowicie chodzi mi po głowie Maryśka na bransolecie, wstępnie rozważam 2 modele:

http://www.manbushijie.com/productshow-390-3.html
http://www.manbushijie.com/productshow-371-3.html

i teraz pytania do kolegów sinologów: czy polecacie któryś z nich (o ile wogóle), jeśli tak to dlaczego? Bo mi osobiście chyba bardziej podoba się ten bez wskaźnika rezerwy chodu, jest jakby bardziej klarowny, czystszy w formie. Z drugiej strony miałem wcześniej seiko black monstera i często kiedy chciałem go założyć popołudniu okazywało się że nie przetrwał nocy, więc musiałem go "masturbować" żeby ożył :razz: Wniosek z tego taki że jednak ten wskaźnik mógłby się przydać... Poza tym czy manbushijie jest ok? Większośc z Was piszę raczej o czcigodnym Wenpingu i Jacksonie ale jak wchodzę na ich strony to mnie odrzuca, manbushijie wygląda najsensowniej, pytanie tylko jak z jakością samych zegarków? I ostatnia kwestia- o co chodzi z tym 1950 style? Bo moje niewprawne oko jest w stanie wychwycić tylko delikatne różnice na tarczy. Za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuję :wink:

:
Ten drugi, bez rezerwy chodu to mechanik, nakręcany ręcznie. Brałbym właśnie ten. Można kupić taki zegarek ze sterylną tarczą, bez napisów. Sprzedawca jest jak najbardziej ok, godny polecenia.

:
1950 style, to chodzi głównie o różnicę w kopertach, obejrzyj dokładnie fotki a zobaczysz o co chodzi.

:
Jestem jak najbardziej za 1950 w czystej formie , na żywo to bardzo ładny model o ciekawej kopercie . Co do stylu 1950 musisz acz nie koniecznie zapoznać się z dokonaniami pewnej Piwnicy Panerai . Tu chodzi o historię , ogólnie to taki ich klasyczny model .

:
A czy któryś z kolegów ma/miał któryś z w.w. modeli i może podzielić się wrażeniami z użytkowania (w sensie jakość wykonania, dokładność i długość chodu, czy ta bransoleta coś warta)? i pytanie zasadnicze: czy żeby ubić interes z manbushijie trzeba korzystać z paypala?

:
lenin83 napisał/a:
.... czy żeby ubić interes z manbushijie trzeba korzystać z paypala?

Tego się nie da uniknąć u żadnego z Majfriendów.

:
Trochę zboczę z tematu Maryśki (ale nie całkiem :wink: )
Podobają mi się te bransolety przy Marinach z linku Lenina :smile:
Ma ktoś z Kumotrów jadących do Zgierza taką bransoletę :?:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Orientujecie się jaką średnicę ma szkło w MM limunor 44 mm ? kurcze wczoraj spadła na płytki w łazience i szkło pękło ?

:
Karol Kłósek napisał/a:
Trochę zboczę z tematu Maryśki (ale nie całkiem :wink: )
Podobają mi się te bransolety przy Marinach z linku Lenina :smile:
Ma ktoś z Kumotrów jadących do Zgierza taką bransoletę :?:


Spinneros czasem nie miał?
Pamiętam nawet jakąś dyskusję, że są sygnowane logiem pewnej oficyny :wink:

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Teraz ja ją mam i oczywiście jutro ją zabiorę.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.