Podsumowanie roku 2015
Odpowiedz do tematu

:
goTomek napisał/a:
Iks napisał/a:
Dlatego po prostu nie ma sensu kupować zegarków które zamierzamy później sprzedać :złośliwiec: :)) :D

Tej, ja żadnego nie zamierzałem sprzedać w momencie kupna, no, może czasem juz kilka godzin po, ale nigdy przed :))


Hmmm...
Mnie się już zdarzyło...

:
goTomek napisał/a:

Tej, ja żadnego nie zamierzałem sprzedać w momencie kupna, no, może czasem juz kilka godzin po, ale nigdy przed :))


o! Mam tak samo. Najkrócej miałem niebieską VC. Kilka godzin :D

:
W tym roku miałem nic nie kupować...............ale nie wyszło.





........na Kosmonautę czekam :D . Juta u majstra.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Szymon
[Usunięty]
:
Z_bych napisał/a:
o! Mam tak samo. Najkrócej miałem niebieską VC. Kilka godzin


Ja swoją podobnie, bo była sprzedana, zanim dotarła :D

:
To jest taki temat dla urzędu skarbowego ? Taki PIT ? :twisted:

:
goTomek napisał/a:
Iks napisał/a:
Dlatego po prostu nie ma sensu kupować zegarków które zamierzamy później sprzedać :złośliwiec: :)) :D

Tej, ja żadnego nie zamierzałem sprzedać w momencie kupna, no, może czasem juz kilka godzin po, ale nigdy przed :))

Przed kliknięciem czy dotarciem :?: ;)

Ostatnio zmieniony przez Dorian06 2015-12-22, 11:07, w całości zmieniany 1 raz
Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
ototo, żeby biedni zapracowani urzędnicy nie musieli po wszystkich wątkach sprawdzać ;)
Szczególnie te kupiłem/sprzedałem fajne są :popcorn: wszystko juz zarchiwizowane i na serwerach mofnet :złośliwiec:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Świetny temat... zamiast dzień w dzień śledzić "co masz dziś na nadgarstku" :oops: i tworzyć swoją wish-listę patrząc na Wasze zegarki, teraz będę miał wszystko w jednym miejscu i w hurcie cool

:
goTomek napisał/a:
Iks napisał/a:
Dlatego po prostu nie ma sensu kupować zegarków które zamierzamy później sprzedać :złośliwiec: :)) :D

Tej, ja żadnego nie zamierzałem sprzedać w momencie kupna, no, może czasem juz kilka godzin po, ale nigdy przed :))

O toto pifko

:
goTomek napisał/a:
Iks napisał/a:
Dlatego po prostu nie ma sensu kupować zegarków które zamierzamy później sprzedać :złośliwiec: :)) :D

Tej, ja żadnego nie zamierzałem sprzedać w momencie kupna, no, może czasem juz kilka godzin po, ale nigdy przed :))


A ja z reguły mam tak że zegarki które kupuję z zamysłem późniejszej sprzedaży, zostają na stałe... hmmm

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito napisał/a:
...
A ja z reguły mam tak że zegarki które kupuję z zamysłem późniejszej sprzedaży, zostają na stałe... hmmm

... sprzedaży i zarobku? :złośliwiec:

:
tomaliusz napisał/a:
Daito napisał/a:
...
A ja z reguły mam tak że zegarki które kupuję z zamysłem późniejszej sprzedaży, zostają na stałe... hmmm

... sprzedaży i zarobku? :złośliwiec:


ojjjtam ojjjtam :)) przecież napisałem że zostają i zarobek psu w d... budę znaczy... taki ze mnie biznesmen :)) :))

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Mnie w tym roku udało się zejść z ok. 20 sztuk użytkowych do 12 sztuk.

Chciałem ogólnie zejść trochę z ilości...ale bez konkretów co i jak.
Wklejać zdjęć nie będę, bo przetasowań było sporo i ciężko mi to teraz chronologicznie odtworzyć :D

World Wide Watches
:
U mnie na ogół najdłużej zostają te zegarki, które sprzedałem a potem znów odkupiłem ;)
Też w tym roku przerzedziłem zestaw a ubytki wypełniłem jednym ale droższym, który od dawna nie dawał mi spokoju.
I widzę, że to był dobry ruch :)

:
w tym roku było (chyba nic nie ominąłem) :
































Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.