Nasze najwieksze zegarkowe "fuksy"...i nie tylko z
Odpowiedz do tematu

: Najtaniej kupiony zegarek :-)
Taka mnie naszła refleksja :lol:

Pokazujemy najlepsze strzały, z nawiązaniem do okoliczności :twisted:

Zacznę skromnie :



Zegarek kupiony w pakiecie, po rozliczeniu kosztował jakieś 30 zł :-)
Totalne ryzyko, zdjęcia niewyraźne, zgadywalem że to Sherpa po kształcie koperty mniej-więcej,ale kalkulowałem tez że to może być rakieta :lol:

kurant
[Usunięty]
:
wostok komandir nowy z kgb na tarczy..25 zł z przesyłką. :mrgreen:

:
patrząc na suchą kwotę, nie tak tanio, ale za ten zegarek w takich okolicznościach to była niełza okazja :twisted: :mrgreen:
normalna licytacja na allegro, zdjęcia ostre i dobrze widać na nich stan zegarka. cena końcowa 202 zł 50 groszy :grin:

jako że ten Poljot idealnie nadaje się na półeczkę , to czystka go nie dosięgła - cały czas jest u mnie :smile:




Ostatnio zmieniony przez Maxio 2011-08-27, 12:15, w całości zmieniany 1 raz
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Sława ze zdjęcia poniżej. Najbadziewniejsze zdjęcie zrobione tosterem i znikomy opis zaowocował ceną końcową w licytacji 2.25zł do tego doszedł szping, ale dałem mniej niż 10zł w sumie :D Kupiona na pałę okazała się pięknym okazem prawie że nosem :)



Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
3 x komandir z lat 70 tych za 30 zł..... :shock:


Te górne..ten na dole jakieś dodatkowe 5 pln

Ostatnio zmieniony przez Monter 2011-08-26, 22:25, w całości zmieniany 1 raz
..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
sagvartok
[Usunięty]
:
-Kieszonkowa Omega z 1940 w wojskowej kopercie za 80 zł w stanie 7/10.
-Chronographe Suisse na Landeronie bez wskazówki sekundowej wymagał czyszczenia - 250 zł
-Beijing SZB-1 z l.80 w stanie 8/10 za 60 RMB ( ca 30 PLN)
-Avia l.60 7/10 - 10 PLN w sklepie z ciuchami second hand.

:
To i moje dwa strzały na Zatoce, dzień po dniu (obie aukcje były widoczne tylko na Ebay.pl). Kupione bez użycia Snajpera za cenę minimalną, tj 5 zł. Łączny koszt wysyłki wyniósł 50zł, czyli za oba zegarki wyszło mi 60zł :twisted: , co daje 30zł za zegarek :mrgreen: . Zegarki nowe, z gwarancją producenta, papiery, pudełka, przywieszki. Sprzedawca okazał się b. uczciwy, mimo śmiesznej ceny :shock: wysłał oba jedną przesyłką (byłem na tyle bezczelny :grin: , że poprosiłem o łączną wysyłkę - miał to w opisie aukcji).

Sector 300 automatic (cieszy obecnie nowego właściciela), w środku Ecia 2824-2.



Sector 240 chrono (w dalszym ciągu w moim posiadaniu), w środku kwarc Miyoty.



I pamiątka z Zatoki (dla niedowiarków :wink: ):


:
9 zł

:
OK - fajny temat więc się włączę!

różnych zegarków za symboliczne kwoty nakupowałem pewnie z pół wiaderka :mrgreen: ale pochwalę się perełkami - najlepszymi strzałami jakie mi się kiedykolwiek trafiły:

absolutny nr 1 - Grand Seiko






kupiony okazyjnie na bazarku za 350 zł, bo wicie rozumicie takie stare seiko to musi kosztować :mrgreen:


JLC



kupiony okazyjnie na bazarku za 180 zł (udało mi się stargować z 200 :mrgreen: )


Pelion Chronographe Swiss



kupiony okazyjnie na bazarku za coś koło stówki (zdjęcie było robione tuż po przyniesieniu z bazarku) mechanizm Landeron 100% sprawny


chwilowo więcej ciekawostek nie pamiętam ale jak sobie przypomnę to was jeszcze trochę wkurzę :mrgreen:

:
Za tego GSa za 350 to możesz się konkretnie walić! :evil: ;)

:
I tak nikt nie pobije Slavnego Hansa. Jak będzie chciał to napisze :mrgreen:

U mnie kilka strzałów było:

1. Glashutte z Allegro za 10PLN. Kupiony zupełnie w ciemno na podstawie zdjęcia, na którym nic nie było widać (poza tym, że to coś przypominającego zegarek)



2. Glashutte z dedykacją za 25 lat służby w NRDowskim MS - o ile pamiętam za 60 zeta.



3. Roamer za 500PLN (drogo ale warto było :mrgreen: ) . Wypatrzony u jednego z warszawskich zegarmistrzów. Nie na sprzedaż ale po miesiącu nachodzenia zegarmajstra w końcu się ugiął i sprzedał:



Jakby poszukać to pewnie sporo innych by się znalazło :mrgreen:

aaa i jeszcze Łucz i Kirowski za coś koło 30 zeta




Ostatnio zmieniony przez Tomir 2011-08-26, 23:44, w całości zmieniany 3 razy
:
Smok napisał/a:

jako że ten Poljot idealnie nadaje się na półeczkę , to czystka go nie dosięgła - cały czas jest u mnie :smile:


Ale jakby co, to pamiętasz o mnie? :cool:

Przy okazji strzał, który uważam za najlepszy:



Za znoszonego poljociaka.

J.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2011-08-27, 00:06, w całości zmieniany 1 raz
:
kadarius napisał/a:
OK - fajny temat więc się włączę!

różnych zegarków za symboliczne kwoty nakupowałem pewnie z pół wiaderka :mrgreen: ale pochwalę się perełkami - najlepszymi strzałami jakie mi się kiedykolwiek trafiły:

absolutny nr 1 - Grand Seiko

[url=http://img842.images...20o.jpg]Obrazek[/URL]

[url=http://img204.images...zs1.jpg]Obrazek[/URL]


kupiony okazyjnie na bazarku za 350 zł, bo wicie rozumicie takie stare seiko to musi kosztować :mrgreen:


JLC

Obrazek

kupiony okazyjnie na bazarku za 180 zł (udało mi się stargować z 200 :mrgreen: )


Pelion Chronographe Swiss

Obrazek

kupiony okazyjnie na bazarku za coś koło stówki (zdjęcie było robione tuż po przyniesieniu z bazarku) mechanizm Landeron 100% sprawny


chwilowo więcej ciekawostek nie pamiętam ale jak sobie przypomnę to was jeszcze trochę wkurzę :mrgreen:

Widzialem ten temat.Wiedzialem,ze sie wypowiesz i obiecalem sobie,ze nie wejde.Zaluje zmiany decyzji :evil: :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
No to ja mam takie strzały:


Uploaded with ImageShack.us
Wołna kupiona na jarmarku za 25 zł, do wymiany była tylko koronka, Amfibia kupiona w tym roku na jarmarku za 40 zł stan super do wymiany jedynie szkło, elektronika kupiona na rynku coś za 20 zł nie była na chodzie,a le majster naprawił mi ją za 15 zł :grin:

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2011-08-27, 07:53, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
A ja dodam troszkę inaczej i bez zdjęcia, bo mi się gdzieś zapodziało...

Paski ze słonia z Panatime za dolara. Razy sześć, bo sześć razy tak ustrzeliłem. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.