Nasze najwieksze zegarkowe "fuksy"...i nie tylko z
Odpowiedz do tematu

:
Stosunkowo rzadko spotykana czajka,kupiona w zestawie wyszła może z 5 pln

GUB za 10 pln

No i mój ulubieniec,zenith za 12 pln

:
taki bellmatic z giełdy za 60zł w stanie 8/10 a mechanicznie ideał


Uploaded with ImageShack.us

:
Seiko Sportsmatic 5 - 67 rok - 5 funciakow:

Automatyczny junghans w dobrym stanie - bodajze funt

Takie cos niepozorne:

A w srodku szfiss ETA 6498 - rowniez 1 funt brytyjski bodajze :mrgreen:

Seiko Sun and Moon - cala piatka :cool:

Ogolnie jeszcze wiecej u mnie okazji, m.in bardzo rzadki seiko sportsmatic sea horse za piatke i kiedys podziwiany przez Tomirka Zim z mokswy 80 za paczke kawy. :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Myślę, że jednak Wilhelmina, mimo pozornie wysokiej ceny "Kup teraz":
Link do aukcji: http://allegro.pl/uniwers...1768011049.html
Nie pamiętam dokładnie, ale Weems:
http://www.chinawatches.pl/viewtopic.php?t=5855
też nie przekroczył stówy, a Revue Dienstuhr siedemdziesięciu:
http://www.chinawatches.pl/viewtopic.php?t=4853

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Poljot Chronograf za 30 PLN.

Unitra Warel za 10 PLN, bo "nie działała" - brak baterii :mrgreen:

BTW, ostatnio doszły mnie słuchy, że nasze źródła nie chcą z nami handlować, bo "za mało płacimy". Buran, co powiesz na te herezje?

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
crayzee napisał/a:
BTW, ostatnio doszły mnie słuchy, że nasze źródła nie chcą z nami handlować, bo "za mało płacimy". Buran, co powiesz na te herezje?


Ba :!:
Moje źródło zastrajkowało tez ostatnio, i za dwa ściurlane Wostoki zawinszował sobie po 45 zeta, bo podobnież "40 dają ci od pozłacanych kopert" :evil:

Ale ad rem :lol:

Za ten zegarek to mi w zasadzie zapłacono ;-) - sprzedałem jakiś szwajcarski złom z którym się kolegował w zestawie :mrgreen:

:
kadarius napisał/a:
absolutny nr 1 - Grand Seiko

kupiony okazyjnie na bazarku za 350 zł, bo wicie rozumicie takie stare seiko to musi kosztować :mrgreen:

...masz coś jeszcze do powiedzenia...

:
crayzee napisał/a:
Poljot Chronograf za 30 PLN.

Unitra Warel za 10 PLN, bo "nie działała" - brak baterii :mrgreen:

BTW, ostatnio doszły mnie słuchy, że nasze źródła nie chcą z nami handlować, bo "za mało płacimy". Buran, co powiesz na te herezje?

Coś w tym jest niestety,od dawna nic nie kupiłem fajnego,podejrzewam że chowają zegarki :evil:

:
Alamo na temat tego Wostoka to się nie będę wypowiadał, bo nie będę się denerwował.
U mnie też na targowiskach po taniości już się łatwo nic nie kupi. Czasami dziadki ceny mają wyższe niż na allegro :evil:

:
ja na targu też niestety widzę ceny za seiko tak trzy razy wyższe niż kiedyś,chociaż po dzisiejszej dyskusji nie wiem czy nie najtańszy zegarek jaki kupiłem to pilot z tchibo dla możnych tego świata za 549złotych :lol:

:
flight napisał/a:
nie wiem czy nie najtańszy zegarek jaki kupiłem to pilot z tchibo dla możnych tego świata za 549złotych :lol:



:
Flight, o możnowładco, czy zechcesz po mym grzbiecie małostkowego polaczka i zawistnika zsiadać z konia :?:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:
a złoty wahnik będzie pobrzękiwał w szlachetnym pyle :lol:

Ostatnio zmieniony przez flight 2011-08-28, 17:30, w całości zmieniany 1 raz
:
Ale faktem jest :!: Dostać sie do elitarnego klubu możnych tego świata za 549 zetafonów ... Fiu fiu ... Davosa ci tego nie da :lol:

Blaz
[Usunięty]
:
Nie chcę nic mówić, ale są u nas tacy, którzy te Tchibo kupili jeszcze taniej, by nie rzec o połowę taniej. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.