Klub "Jeden zegarek na tydzień"
Odpowiedz do tematu

: Klub "Jeden zegarek na tydzień"
Znalezione na innym forum zegarkowym, może tu chwyci:
Proponuję start klubu Jeden zegarek na tydzień, gdzie nosimy ten sam zegarek przez cały 7-dniowy okres czasu. Nie chodzi o zakup nowego zegarka każdego tygodnia :)

Zasady
0) Dozwolona jest dowolna ilość zmian pasków.
1) Zmiana zegarka na "roboczy" dozwolona jeśli sytuacja tego wymaga (nurkowanie głębokościowe, wizyta na księżycu, potrzeba wytarzania się w błocku)
2) Przy nowych nabytkach można zmienić na nowego do końca tygodnia
3) Na koniec tygodnia można zacząć następny tydzień z tym samym zegarkiem.
4) Specjalne zwolnienie na niezapowiedziane wakacje.
5) Tydzień zaczynamy dowolnego dnia, proponuję poniedziałek, ale wiem że ludzie różnie sobie układają czas.
6) Nie ma konieczności noszenia wszystkich zegarków z kolekcji.
7) Codzienna fotka nadgarstkowa wymagana dla poziomu Hardcore

Proponowane poziomy:
Hardcore: Tylko jeden zegarek przez tydzień (z uwzględnieniem powyższych)
Casual: Dwa zegarki, np jeden do pracy drugi po.

Co sądzicie? Jakieś przemyślenia odnośnie zasad?

Ostatnio zmieniony przez arek314 2015-12-17, 15:24, w całości zmieniany 2 razy
:
Hmm... Sam nie wiem. Ja się nie nadaje... Czasami między kawami potrafie zmienic zegarki:/

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
W pewnym momencie stuknęło mnie, że rozważam zakup zegarka który może założę raz na miesiąc na jedno popołudnie. Podpatrzyłem ideę i zobaczę czy się przyjmie. To nie zakon zawsze można się przyłączyć na tydzień :)

Ja sie pisze na Casual. Mój wybór na tydzień:

Znany niektórym Candino Professional Diver :) . A drugi się zobaczy.

Ostatnio zmieniony przez arek314 2015-12-16, 16:54, w całości zmieniany 1 raz
:
A daj Pan spokój, jeden na dzień to jeszcze u mua przejdzie ale będzie ciężko :P

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2015-12-16, 17:54, w całości zmieniany 1 raz
:
Coś mi mówi że w tym środowisku zegarkowego ADHD klub będzie elitarny dość, ale trzymam kciuki pifko :D

:

:
Ale o co ma chodzić w tej zabawie?
Cały ubiegły tydzień (dokładnie od czwartku 3-go do soboty 12-tego) nosiłem Seiko MM.
Innego (tradycyjnie już) nie brałem na urlop :)

:
Santino napisał/a:
Ale o co ma chodzić w tej zabawie?
Cały ubiegły tydzień (dokładnie od czwartku 3-go do soboty 12-tego) nosiłem Seiko MM.
Innego (tradycyjnie już) nie brałem na urlop :)


Ja też na ostatni wziąłem tylko 4 :))

:
Mnie się też raz zdarzyło - i to przez ponad dwa tygodnie - również na urlopie :)) . Tak na co dzień to raczej bez sensu - nie po to mam kilkanaście sztuk żeby chodzić w jednym hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Apa13 napisał/a:
Hmm... Sam nie wiem. Ja się nie nadaje... Czasami między kawami potrafie zmienic zegarki:/


Mam tak samo... :))

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
... no i się arecki wystraszył ...
:))

:
Ja tak się ostatnio noszę hmmm Zwykle tydzień (lub dwa) z jednym zegarkiem :popcorn:

:
kufa nawet nie wiedziałem że jestem w klubie, ja właśnie zazwyczaj w środy albo w czwartki zmienałm zegarki. Kiedyś zmieniałem częściej ale nie chce mi się dat ustawiać co dwa dni :)

:
ALAMO napisał/a:
Santino napisał/a:
Ale o co ma chodzić w tej zabawie?
Cały ubiegły tydzień (dokładnie od czwartku 3-go do soboty 12-tego) nosiłem Seiko MM.
Innego (tradycyjnie już) nie brałem na urlop :)


Ja też na ostatni wziąłem tylko 4 :))

To w przeciwieństwie do mnie. Ja biorę wszystkie. Chyba, że wyjazd jest max 5 dniowy. :D




Tomek, bo Ty inny jesteś. ;) :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ja się tak nie bawię, po to mam kilkanaście zegarów żeby codziennie zmieniać :P

Ale za to dwa razy zakładałem się z koleżankami w nowej pracy że przez np. 3 tygodnie będe nosił codziennie inny ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.