Balticus Polska
Odpowiedz do tematu

:
Sqbi powiedziałbym ostrożnie, że na pr-owca też się nie nadajesz...

Sorry za złośliwość, ale zdanie o noszeniu "prawie rok (...) na ręce (...)i żeby sprawdzić czy wszystko działa jak ma działać" przyprawiło mnie o ból brzucha

:
Sqbi napisał/a:
automat z niezłą szyba i w pieniądzach nie wyrywających z butów.


Klękajta narody! Automat i szafir sprzeda wszystko :D :złośliwiec:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
ze mnie żaden prowiec tylko po prostu nosi mnie jak każdy tylko kłapie jaka bida a sam pewnie w życiu nie spróbował ogarnąć więcej niż kliknij i zapłać ;)

:
I w związku z tym, że nigdy nie wyprodukowałem (i pewnie nie wyprodukuję) też samochodu, telefonu, golarki etc, nie próbowałem napisać książki czy uszyć garnituru itd. itp. to nie mam moralnego prawa krytykować gotowych produktów - totalnie do mnie trafia taka argumentacja! :złośliwiec: To jest forum zegarkowe, oceniamy design zegarka bazując na własnej wiedzy i doświadczeniu, przerobionych, przemacanych i przeoglądanych setkach zegarków własnych i cudzych. Jak coś jest słabe to widać, że jest słabe - sorry. To, że ktoś się przy tym namęczył i napracował - przy mizerności efektu - to nie jest wartość dodana dla produktu.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
To o tą nitkę się rozchodzi co to nie wyszła ?




Między tym, co słuszne, a tym, co błędne, rozciąga się wielka przestrzeń. Tam się spotkamy.
:
Jak kogoś uraziłem poprzednim postem to sory, może mnie poniosło.
dlatego Panowie/Panie nie będę rozpętywał gwno-burzy o to kto ma racje. Jednemu się podoba, drugiemu nie, do tego nie piłem.
Wyjdzie, weźmiecie w rękę i wtedy napiszcie że kupa, a nie, widzieli 3 zdjęcia i to renderowane, nawet nie produktu i już spina bo ktoś już miał podobny, ( tak połowa zegarków jest do siebie podobna)
Ps. Wiem że my Polacy mamy to w genach, że jak ktoś coś robi to pierw trzeba go zgnoić, zamiast powiedzieć spoko robi, niech zrobi, wtedy zobaczymy co zrobił.

:
No tak, bo jak wyjdzie to będzie lepsze, design ulegnie magicznej metamorfozie :)) Wiesz, to jest wolne forum i można sobie dowolnie krytykować dowolne produkty na dowolnych etapach ich powstawania. :) Jak Ci się ten zegarek podoba to broń designu zegarka, poszczególnych elementów, argumentuj, nie zgadzaj się itd. Póki co krytykujesz krytykujących i to argumentami z anusa bo "krytykujo a chłop się narobił" i "krytykujo a nie widzieli", no i oczywiście nieśmiertelne "bo my Polacy". Słaby design to jest akurat sprawa nie mająca narodowości :popcorn:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2016-03-07, 17:31, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ten model co go apocalypto wstawił ładnie się prezentuje. Tylko kolory daty odwrócić, indeksy godzinowe zastąpić konkretnymi plackami lumy i będzie dobrze :))
"4" gryzie strasznie.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Ja tam kibicuję.
Na razie żaden mnie nie przekonał, ale może kiedyś?
;-)

:
Sqbi ja tam też chętnie go pomacam. Jeśli będzie przed majowym zlotem, to pakuj się w pociąg i przyjeżdżaj z nim do Pabianic :)

Bez niego też pifko

:
Z_bych, Daleko nie mam, jak mnie nie plask to na pifko przybędę:D

:
Zajebiste te Bałtyki:



Łapka jakby Prezessssa. ;)

Ostatnio zmieniony przez Borewicz 2016-03-30, 01:22, w całości zmieniany 7 razy
"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
Borewicz napisał/a:
Zajebiste te Bałtyki:

Obrazek

Łapka jakby Prezessssa. ;)

Ło kutfa!
Ale brzydal :shock:

:
Sylwek też dawno takiego brzydkiego zegarka nie widziałem.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.