Balticus Polska
Odpowiedz do tematu

:
Fejsbutik :/

G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
mazik77 napisał/a:
Jeżeli to byłaby koperta z brązu to dla mnie extra


Obrazek


Tylko ten Baltyk jakis taki nie z tej polkuli. O ile dobrze widze, to w tle majaczy gora Fuji, czyli to Zatoka Sagami a nie Mierzeja Wislana.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Hokusai Katsushika w grobie się przewraca.
Masakra.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Erolek napisał/a:
Tylko ten Baltyk jakis taki nie z tej polkuli. O ile dobrze widze, to w tle majaczy gora Fuji, czyli to Zatoka Sagami a nie Mierzeja Wislana.

:D

No szeroko pojechali , nawet bardzo szeroko :))

:
A może to nie "Wielka fala..." a nasza Zatoka po przekopie Mierzei? A w tle hałda urobku?
hmmm :))
;)

Ostatnio zmieniony przez mw75 2016-02-26, 11:27, w całości zmieniany 1 raz
Antisocial and faceless...
:
pokryta zeszłorocznym śniegiem :D

Jak można spierd...ć tak, skąd inąd, fajny projekt - bo właściwie to rzeczywiście nie widziałem poza zelosem koperty w stylu kompresorka z brąz/mosiądzu.

Skate or die!
:
mw75 napisał/a:
A może to nie "Wielka fala..." a nasza Zatoka po przekopie Mierzei? A w tle hałda urobku?
hmmm :))
;)


Nie nie hałda a kopiec hmmm

:
Niezaleznie co to jest faktycznie, trudno mi wyobrazic sobie taki na tarczy taki landszaft który nie będzie trącił cepelią :twisted: Na deklu spoko ale z drugiej strony (zegarka) wszelkie obrazki są mocno dyskusyjne...

Ostatnio zmieniony przez Machu 2016-02-27, 15:23, w całości zmieniany 1 raz
:
A dla mnie tak patrząc na foty to trochę zmarnowali potencjał koperty. Cała błyszcząca jak psu... kurcze aż się prosi by parę powierzchni przeszczotkować, od razu byłoby lepiej. Takie uszy na przykład-fajne, doczepione do kopery, naprawdę niezła powierzchnia która została spierdzielona polerowaniem bo w świetle wszystko zlewa się w jedno. Prosta szczota np górnej powierzchni by już wiele zmieniła.

:
Kiiicha. Wszystko kicha. A ten nurek niby na skórze, to że skąd się urwał?

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Na FB właśnie zaczyna się składka pod nazwą Zegarek Grupowy aby firma mogła coś wypuścić - żenada

Między tym, co słuszne, a tym, co błędne, rozciąga się wielka przestrzeń. Tam się spotkamy.
:
apocalypto, czemu zenada? hmmm

Chyba wiekszosc polskich producentow zegarkow tak zaczynalo.

:



:D :D

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Jestem nowy i nie chce się wymądrzać, ale z tego co wiem (a wiem) to na fb nie jest składka na zegarek żeby firma ruszyła, bo gość od nikogo złotówki nie wziął i wszystko z własnej kieszeni robi, a na dniach będą zegarki tylko kolor nici nie wyszedł na żywo, tak jak miał wyjść i gość czeka na poprawki (tak niektórzy noszą divery na pasku) a w zestawie ma być mesh i pasek.
Co do strony, to jak jedna osoba załatwia mechanizmy, koperty, meshe i paski do tego pracuje i sam musi sobie wszystkie opisy na stronie umieścić bo firma co to miała zrobić się nie popisała to nie dziwcie się, że się przeciąga.
Dodatkowo każdy zegarek prawie rok się na ręce nosi żeby sprawdzić czy wszystko działa jak ma działać.
To, że zegarek na fb robią to tylko jego gest a w zasadzie sprężyna ludzi z grupy, bo się do niego odezwali.
Może poczekacie, jak zegarek wyjdzie i potem napiszecie jaki to jest kijowy bo komuś chciało się zrobić automat z niezłą szyba i w pieniądzach nie wyrywających z butów.
Osobiście nie mogę się doczekać żeby założyć na rękę niebieską wersję. :P

Więcej wiary w ludzi, którym się chce coś robić ;)
Aha , nie nie jestem ich producentem

:
Sqbi, myślę ze wszyscy 'starsi' kumotrzy doskonale wiedzą, że ogarnięcie takiego projektu trwa i często łączy się z pewna obsuwą- kilku to nawet z autopsji ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.