i ja zrobiłem pasek
Odpowiedz do tematu

:
Michał, tak to struś- a dokładniej strusi korpus

:
W sumie tu też pasuje. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Zwariowałeś :?: nono :facepalm:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi napisał/a:
Zwariowałeś :?: nono :facepalm:

hmmm :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
No, skoro pięść czasem pasuje do nosa, wół do karety a kwiatek do kożucha... :))

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2019-02-09, 20:59, w całości zmieniany 1 raz
:
Z_bych napisał/a:
No, skoro pięść czasem pasuje do nosa, wół do karety a kwiatek do kożucha... :))

Jeszcze świni siodło. :))




Ale tu wszystko pasuje. :P

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Czyli jednak :złośliwiec: - szkoda mojego sikora :foch:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Byłego. :P

Poza tym u mnie ma po stokroć lepiej niż u Ciebie. Widzi ludzi, ciekawe miejsca, słońce, naturę bywa na imprezach a nie leży zamkniety we wiadrze bez możliwości wyjścia. Zresztą jak kilkaset innych podstępnie zwabionych. :( :wkurzony: :głową w mur:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Byłego. :P

Widzi ludzi, ciekawe miejsca, słońce, naturę bywa na imprezach... :( :wkurzony: :głową w mur:


Pawia czasami puści, kiedy spojrzy na klamrę :D

:
Małe odświeżenie tematu a mianowicie strusie i inne bydlaki ;) :

















:
Klasa zawodowa!
Brawo!

:
Ostatni :shock:
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Pierwsza liga cool pifko
Z naciskiem na dwa ostanie.

PS
A podobne podpalane jak przedostatni to kiedyś pietrostrapy się nazywały i robił je, jak sama nazwa wskazuje, niejaki Pietro.

:
gripen, ten pierwszy brązowy - super :shock: - on ma jakieś wypełnienie, czy sama skóra jest taka gruba? hmmm

:
johnny_b2 napisał/a:
gripen, ten pierwszy brązowy - super :shock: - on ma jakieś wypełnienie, czy sama skóra jest taka gruba? hmmm

ma on wypełnienie ze skóry- sama skóra wierzchnia nie jest zbyt gruba.

Ostatnio zmieniony przez gripen 2019-04-27, 22:12, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.