Gdzie mieszkają nasze zegarki
Odpowiedz do tematu

:
Mariusz napisał/a:
Jakby lonżina wywalić z ostatniego pudełka to by w nim same ładne zostały.

A byłem pewien, że znasz się.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Woytec, super pudła pifko

A Hamiltona komu pogoniles bo nie wiedziałem czy go dalej masz to ten co satanic666 sprzedawał to był Twój?? Nawet miałem do Ciebie o niego pisać :(

[ Dodano: 2020-01-05, 13:19 ]
Tylko Szturmanskie i Seiko u ciebie długo Wojtek :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Hami był u mnie.

:
Dorian06 napisał/a:
Mariusz napisał/a:
Jakby lonżina wywalić z ostatniego pudełka to by w nim same ładne zostały.

A byłem pewien, że znasz się.


A nie? Ja mam same ładne, a ten L mi nie leży zupełnie.



Woytec napisał/a:
pifko
Zawsze można Lonżina zamienić miejscami z niebieskim Somesem ;)

Dorian06 pifko


Niebieskiego mam. Wrzuć tam alpinista i nie będę miał uwag pifko

Ostatnio zmieniony przez Mariusz 2020-01-05, 14:57, w całości zmieniany 1 raz
:
Można i tak :)
Co nie zmienia faktu, że mnie LLD się podoba ;)

:
satanic666 napisał/a:
Hami był u mnie.


Gdzie poszedł dalej pamiętam, że sprzedawałeś hmmm

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Jakbym ja chciał spamiętać komu jaki zegarek sprzedałem to bez kajecika by się nie obeszło ;)

:
Sam wziąłem 5-6szt ;)

:
Tu też zostawię to nie zginie :)



:
Macie może jakiś namiar najlepiej na walizkę czy coś w miarę poręcznego gdzie zmieści się około 20 zegarków?
Na allegro widziałem na 18 sztuk ale ona strasznie gruba jest.

:
pg22, na kizi kiedyś sprzedawali takie teczki-aktóweczki na zegarki , nie mogę teraz odszukać, no i kwestia jakie duże te sikory do przemytu masz ;)

Woytec, ten co mu kopertę zrypali, zamiast okrągłej jest w kwadracie ,to ślij do mnie , bo harmonię w pudełku zaburza pifko ;)

:
Mattoni napisał/a:
pg22, na kizi kiedyś sprzedawali takie teczki-aktóweczki na zegarki , nie mogę teraz odszukać, no i kwestia jakie duże te sikory do przemytu masz ;)



Wolałbym jednak żeby były z poduszeczkami bo jednak trochę tych zegarków na kajdanie mam

:
pg22, to chyba budżetowo aliexpresss zostaje , jak się nie śpieszy ....no albo redukcja stanu posiadania ;)

:
Mattoni napisał/a:
pg22, to chyba budżetowo aliexpresss zostaje , jak się nie śpieszy ....no albo redukcja stanu posiadania ;)


Tera to strach :D Poszukam na rodzimym rynku :)

:
pg22 napisał/a:
Mattoni napisał/a:
pg22, to chyba budżetowo aliexpresss zostaje , jak się nie śpieszy ....no albo redukcja stanu posiadania ;)


Tera to strach :D Poszukam na rodzimym rynku :)
. a na rodzimym to une skund majom :D hmmm

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.