Gdzie mieszkają nasze zegarki
Odpowiedz do tematu

:
Dawno w tym temacie mnie nie było bo nie było z czym ale powoli wracam :)


Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Fajne te katiusze.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
No i ładnie, Marcinie pifko

:
Fajny zestaw pifko

:
kornel91, ładnie, tylko ciut za dużo kwarcu :))

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Dzięki Panowie

Michał katiusza u mnie 6 rok ;)

Tomek masz rację jakiś automat by się przydał jeszcze. Bardzo żałuję że nie mam już Deep Blue pro aqua potrzebowałem kasy a teraz nowego chyba nie da się kupić.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Machu napisał/a:
Tutaj są ;) :arrow: https://www.timestore24.o...aqua/index.html


Tylko cena średnio korzystna wychodzi wychodzi prawie 1.7 k a nawet nie wiem jak z przesyłką i nie czytałem skąd sklep. A ja wtedy ja brałem w Atomic poniżej 1.3k

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Na KIZI leżał ostatnio chyba za 1,2 zł niebieski.

:
kornel91, sklep z Niemiec (ja juz generalnie przestałem szukać i kupować poza EU), wysyłka niedroga :arrow: https://www.timestore24.org/versandinformationen

Na atomictime były(są) dla nas świetne ceny, chyba nigdzie indziej takich nie ma ;)

:
I tak się pomału uzbierało hmmm





Może jutro jakieś lepsze fotki pudełeczek zrobię bo bardziej się trzeba domyślać niż widać co i jak ;)
A Karasia to w ogóle nie widać :D

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2019-02-08, 16:43, w całości zmieniany 1 raz
:
Trochę widać. Fajne masz pudła. Jeden zegarek bym widział w swojej kolekcji ;)

Może nie tyle jeden co mnie na niektóre nie stać :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Woytec, najs pifko
Pora na nowe pudło :twisted:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Woytec, bardzo ładnie się to prezentuje.
pifko pifko pifko

Kilka widziałbym u siebie.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dzięki pifko

Jak tam coś bardzo w oko wpadło to pisać, korumować... ;)
Pudełek więceje nie będzie więc jeśli niczego nie sprzedam to i nowości też nie będzie.
Tak do wiadomości: Tag, Lonżin, Szturmaniec i dwa maluchy czyli Alpinista i Smiths są nie do ruszenia

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.