Gdzie mieszkają nasze zegarki
Odpowiedz do tematu

:
muchacho_, świetne pudełko ;) pifko pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito napisał/a:
muchacho_, świetne pudełko ;) pifko pifko


No właśnie też miałem to napisać.

Możesz muchacho napisać gdzie je nabyłeś? wygląda na solidne.

:
muchacho_ - super sztuki :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Dzięki wszystkim pifko

Mario79, jedno kupowalem na allegro, drugie w jakims polskim sklepie internetowym. Wyglada to mniej wiecej tak: http://allegro.pl/szkatul...5589941112.html

Sa dwie wersje zamkniecia, jedno na zatrzask, drugie jak w linku na kluczyk. Te pudelka sa bardzo fajne z jednym zastrzeniem. Te zlote elementy sa z szajs metalu pomalowanego zlota farba, ktora niestety dosyc latwo schodzi.

:
muchacho_ napisał/a:
Dzięki wszystkim pifko

Mario79, jedno kupowalem na allegro, drugie w jakims polskim sklepie internetowym. Wyglada to mniej wiecej tak: http://allegro.pl/szkatul...5589941112.html

Sa dwie wersje zamkniecia, jedno na zatrzask, drugie jak w linku na kluczyk. Te pudelka sa bardzo fajne z jednym zastrzeniem. Te zlote elementy sa z szajs metalu pomalowanego zlota farba, ktora niestety dosyc latwo schodzi.


Dzięki za info, muszę coś kliknąć bo mnie się miejsce w moim skończyło.
Napisz jeszcze tylko czy poduszeczki po założeniu na nie zegarków trzymają się stabilnie, czy latają jak żyd po pustym sklepie. W moim obecnym to właśnie największy problem, bo każdy zegarek w inną stronę.

:
Trzymaja sie dosyc sztywno :)

:
muchacho_, niezłe stadko , tylko mało ich ;) imho .

:
muchacho zacne pudełko pifko i powodzenia z pracą pifko jak dobrze pójdzie to grupowy zakup będziemy robić ;)

Jak Cię czytają tak Ci piszą

Daniel
:
Rudolf napisał/a:
muchacho_, niezłe stadko , tylko mało ich imho .


Kiedys miałem wiecej, ale doszedłem do wniosku, ze nadmiar zegarkow mnie drazni. Dlatego teraz staram sie uplynniac to czego nie nosze :))

Meches napisał/a:
muchacho zacne pudełko i powodzenia z pracą jak dobrze pójdzie to grupowy zakup będziemy robić


Dzięki pifko

:
muchacho_ napisał/a:
Kiedys miałem wiecej, ale doszedłem do wniosku, ze nadmiar zegarkow mnie drazni. Dlatego teraz staram sie uplynniac to czego nie nosze :))


Kiepsko to wychodzi - ja zredukowałem z 29 na 15 i to za mało ;) Tęskno mi za większym stadkiem i myślę, że u Ciebie będzie podobnie pifko

:
Zobaczymy, juz kilka razy mialem ponad 10 zegarkow i draznilo mnie to, ze nie jestem w stanie nosic wszystkich regularnie :D

:
A ja zacząłem redukcję i finał jest taki, że mam więcej jak przed :głową w mur:

Wszystkie lubię :(

:
Fajne te nasze problemy pierwszego swiata :))

:
U mnie na dzień dzisiejszy tak.
Szukam nowego pudła, tak żeby każdy miał swój kącik, co polecacie?

:
Za każdym razem jak widzę to omegę chrono to :wkurzony: :głową w mur:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.