Gdzie mieszkają nasze zegarki
Odpowiedz do tematu

:
Fazi napisał/a:
Taka niespodzianka (miła niewątpliwie) mnie spotkała przy okazji challenge'u - odnalazł się jeden z dawno odżałowanych :D sikorów razem z "mieszkaniem" :popcorn:
...

Może znajdzie się też przy tej okazji inne ;) puzderko.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Woytec, wrzuć do odpowiedniego wątku co masz obecnie w pudełkach. Może komuś coś wpadnie w oko i pomoże. :)) Np ja jestem na głodzie. :głową w mur:



Mówisz i masz.


:
Zacnie pifko

[ Dodano: 2020-10-18, 16:30 ]
Ale kostki Taga brakuje hmmm , chyba że na łapie.

:
No nie wiem czy na łapie, musiałbym spytać aktualnego właściciela :D
Monaco padło ofiarą innych potrzeb, w ciągu dwóch lat raz go miałem na łapie poza domem więc na niego trafiło gdy trzeba było coś sprzedać.

:
No właśnie nie widać Monaco hmmm

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Najładniejszy zegarek facepalm :facepalm:

:
:)

Nie powiem, żeby nie było mi go trochę żal ale jak zawsze pisałem, nie przywiązuję się do zegarków.
A ten Tag, pomimo iż piękny, zawsze gdy trzeba było coś założyć to przegrywał z jakiś innym i grzał pudło.
Do tego doszła inna potrzeba i poszło już szybko.


PS
Jakoś mi się ta skrzynka nie urywa od korupcyjnych propozycji... :D

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2020-10-18, 22:57, w całości zmieniany 1 raz
:
Mam nadzieję że poszedł w dobre ręce, ale znając Ciebie byle komu nie sprzedałeś.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Woytec, chcesz odkupić pudełko? :złośliwiec:

Pozdrawiam

Jarek
:
Dziękuję ale większej olości zegarków ponad pojemność aktualnie posiadanych pudełem nie przewiduję.
Najwyżej coś ssię sprzeda.


Jacobi napisał/a:
Mam nadzieję że poszedł w dobre ręce, ale znając Ciebie byle komu nie sprzedałeś.

Też tak myślę.

:
Woytec napisał/a:
:)

Nie powiem, żeby nie było mi go trochę żal ale jak zawsze pisałem, nie przywiązuję się do zegarków.
A ten Tag, pomimo iż piękny, zawsze gdy trzeba było coś założyć to przegrywał z jakiś innym i grzał pudło.
Do tego doszła inna potrzeba i poszło już szybko.


PS
Jakoś mi się ta skrzynka nie urywa od korupcyjnych propozycji... :D


Bo kasy nie ma sam myślałem za jakiś czas wejść te poziomy wyżej po Monaco ;)
No ale póki co nie mój budżet.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
No ja mam taki plan by kupić coś koło 10 k, ale zobaczymy czy się uda.

:
Woytec, a LLD masz jeszcze :?:
Nie wiedziałem, że masz SKX.
Monaco skoro grzało ławę to słusznie, że poszedł. Nie zasługuje na leżenie w pudle, bo to jeden z najładniejszych zegarków.



O "mój" nadal czeka. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
LLD nie ma.

:
Nie ma LLD bo mi się opatrzył :roll:

Dorian06 napisał/a:
...
O "mój" nadal czeka. :))

:popcorn:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.