Gdzie mieszkają nasze zegarki
Odpowiedz do tematu

:
Machu, :)) racja racja racja pifko
:D

:
Nie każdemu się musi podobać ;) Jest szansa, że drugiej transzy tak szybko nie wykupią skoro nazwa się nie podoba :D

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Mi akurat nazwa Parnis nie przeszkadza, za to wszelkie Phylidy, Fyity, itp. no po prostu mnie odrzucają. Wolałbym już zegarek bez żadnej nazwy, albo z byle jakim logo zamiast nazwy.

No nic, poczekam - może Chińczyk da zegarek ze strawniejszą (dla mnie) nazwą ;)

:
Chyba akurat wszystkie phylidy są również w wersji sterylnej, zdaje się, że san martin, steeldive, cronos też to praktykuje ;) Niektórzy producenci dają nawet opcje zamówienia customowej tarczy z dowolnym napisem. Ja muszę mieć jakąś nazwę na tarczy i trochę tekstu, większość mi kompletnie nie przeszkadza jeśli nie kojarzy mi się niedobrze i ma jakikolwiek sens (choć ostatnio jako ciekawostkę zamówiłem sobie zegarek z napisami bez sensu :)) ). Na chorobach wenerycznych się nie znam, więc phylida przechodzi, za to parnis to dla mojego mózgu parnik i penis w jednym :głową w mur: Nawet bliger czy corguet mógłby być, ale jakościowo już odstają od peletonu, przede wszystkim przez brak realnego WRu. A widziałem gdzieś recenzję zegarka o wdzięcznej nazwie BLWRX czy jakoś tak :D

Ostatnio zmieniony przez Iks 2020-09-27, 21:38, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Phyldia występuje przeważnie również w opcji "no logo" jak komuś nazwa nie pasuje...

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Dobra wiadomość pifko

:
Taka niespodzianka (miła niewątpliwie) mnie spotkała przy okazji challenge'u - odnalazł się jeden z dawno odżałowanych :D sikorów razem z "mieszkaniem" :popcorn: ...Panie i Panowie.....:

Sottomarino Linea Rossa :))












Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
A jakieś foto tarczy?

:
Uuuups :!: :!: :))







:)) :D :)) :D cool

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Prodiż jak się patrzy pifko
Na desce rozdzielczej auta albo i samolotu można montować :)

Tylko co to ten challenge? Bo znaczeń w słowniku jest wiele hmmm

:
Łooo!! Jaki fajny! I rozmiar słuszny! Jakby z brązu był, to bym szarpał, jak Reksio boczek... ;)

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Fazi a katalogujesz przy okazji czeleńdża? :D

:
Woytec - w tym przypadku: zakład z koleżanką z pracy, że przez rok nie zobaczy mnie w tym samym zegarku w robocie... :D

Thomas666 - wtedy, kiedy one były na rynku, to brąz (w kopertach) był niepopularny...

Cabi - wolę nie... :))

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Rozumiem, że zakład wygrałeś? ;) pifko
I masz rację w przypadku takiej ilości "wiader" to lepiej nie liczyć :D

:
Prawdę mówiąc zaczynam nieco rozumieć podejście Faziego, co prawda do jego wanienek mi sporo brakuje, ale zbieram swoje pierwsze wiaderko i mega mnie cieszą te wszystkie wynalazki i możliwość wyboru :)) pifko

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.