Który wybrać?
Odpowiedz do tematu

: Który wybrać?
Stanąłem przed dylematem: który zostawć a którego się pozbyć, ponieważ rozterka dotyczy kolorystyki tarczy nie daję zdjęc swoich zegarków (by stan i reszta zegarka nie wpływała na ocenę) lecz identyczne sfotografowane przez kogoś kto się na tym doskonale zna.

A więc:

Którą wersję tarczy sobie zostawić ??? :???:

Wersja 1 - ciemnoszary



Wersja 2 - jasnoszary z nutą niebieskiego



Oczywiście najchętniej obie, ale ta opcja (przynajmniej w tej chwili) jest trudna do realizacji :sad:

P.S
Usiłuję zrobić ankietę/sondę ale za chińskiego boga nie umiem tego poustawiać - co bym nie zrobił ankiety brak - poradzi ktoś?

EDIT:
Dodałem opis słowny kolorów bo widzę, że co monitor to to trochę inaczej wygląda.

Ostatnio zmieniony przez voli 2010-06-15, 22:13, w całości zmieniany 5 razy
:
Jak ja bym chciał mieć takie problemy :twisted:
Na twoim miejscu wybrał bym obie ale wg mnie jedynka powinna zostać :twisted:

Darecki
[Usunięty]
:
Cóż no oczywiście obie fajne ale chyba pierwszy bym zostawił a drugi opchnął :cool:

Blaz
[Usunięty]
:
Ja bym jednak optował za drugim. Ten niebieski kolor jest ładniejszy od szarego. :wink:

:
Nie wiem ktory
Ten niebieski to taki odcien niebieskiego jak w Okean ???

:
wg. mnie zostaw sobie wersje nr.1
a swoja droga to zazdroszcze ci takich dylematów.

sagvartok
[Usunięty]
:
Najlepiej zostaw sobie oba. W ostateczności rzuć yuanem RMB. Jak jedynka, to pierwszy, jak chryzantema to drugi. :)

Wozu
[Usunięty]
:
Ja Ci nie pomogę :(
i choć w wojsku nie byłem to Ci po żołniersku krótko powiem: WAL SIĘ! :evil:

:
Dodałem opisy słowne kolorów przy wersjach bo widzę, że co monitor to to trochę inaczej wygląda :)

:
A ja bym sobie zostawił szary. Mniej "piżdżący" i łatwiej pasek dobrać.

Super Podpis Bulwo
:
też chcę taki dylemat :twisted: 1 zostaje : :wink: 2 do sprzedania

:
Ten błękit ma coś w sobie. Dlatego bym go wybrał.

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Jedynka do ludzi, dwójka zostaje. Jedynka taka trochę smutna, dwójka ma w sobie więcej życia, wakacje za pasem :mrgreen:

:
...no tak, ludzie to mają problemy weź się w garść i zostaw oba



...a jak już musisz się pozbyć, to pozbądź się "niebieskiego". Szarak jest jakiś takiej bardziej moim zdaniem

:
wersję 2 tą jasnoszarą z nutką niebieskiego bym zostawiła jest jakaś :grin: a jedynka jak dla mnie jest po prostu ni jaka :roll:

...i nie ma że boli...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.