G. Gerlach Dywizjon 303 Automatic
Odpowiedz do tematu

: G. Gerlach Dywizjon 303 Automatic
Poruszeni odkrywczym pomysłem rekinów polskiego biznesu, postanowiliśmy także skorzystać z tej niewyeksploatowanej niszy jaką jest niezliczona liczba polskich dywizjonów lotniczych ... Że też my na to wcześniej nie wpadliśmy ... hmmm :D

Dlatego też pozwólcie przedstawić projekt 303 Dywizjon Automatic :



Zegarek ten powstaje mniej więcej od sierpnia, i będzie to całkowicie nowa pozycja.

1. całkiem nowa koperta 43 mm o wodoszczelności co najmniej 100m, podwójnie wypukłym szafirem i transparentnym antyrefleksem,
2. mechanizm automatyczny Seiko/TMI NH35A z dokręcaniem i stop-sekundą,
3. emaliowana tarcza z nakładanymi wysokimi indeksami godzinowymi barwionymi jonowo na czarno,
4. nowe wskazówki o lekko zmodyfikowanej linii i długości, barwionymi jonowo na niebiesko

Planowany budżet to <1500 zł o ile kurs $ się nie zmieni w górę, a jeśli się zmieni w dół to cena zbliży się do obecnej ceny Nawigatora.

Planowana gotowość to II kwartał 2016.

:
No ładnie! :shock:

:
Biorę :!: :shock: pifko

:
1 kwietnia? :shock:

De gustibus et coloribus non est disputandum
//---
Fast Only Rolling Downhill
:
ALAMO, grawer na deklu będzie taki wyraźnie wypukły jak na wizualizacji? ;)

:
Będzie wersja z datą :?: :popcorn:

:
Hans ->
Nie, czemu ? hmmm
To projekt realizowany z nowym partnerem, będzie prawdopodobnie dostępny w dwóch kanałach. Naszym i zewnętrznym, w lekko zmienionej dla nich wersji. Prace trwają od sierpnia.

karloss ->
Nie bedzie daty, minimalizm.

Strzała ->
Grawer będzie głeboki, ale czy tak to będziesz widział to nie wiem, Maxiu ma wyobraźnię :D

Nota bene jak się wam podobają renderki Marcina ? :popcorn:

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2015-11-20, 10:34, w całości zmieniany 1 raz
:
Piękny, kompletny zegarek. Dużo ładniejszy od poprzedniego czystaczy pifko

Maras68
[Usunięty]
:
piękna sprawa pifko

:
Super. Jednak byłoby miło Panowie gdybyście dali wcześniej znać. Pytałem o ten zegarek miesiąc temu i dostałem odpowiedź:

"Szanowny Panie,
ten zegarek powstał w limitowanej ilości egzemplarzy, które znalazły już swoich nabywców i nie będzie już więcej produkowany."

Teraz okazuje się, że jest przygotowywany od sierpnia.

Ostatnio zmieniony przez sebbi 2015-11-20, 10:36, w całości zmieniany 2 razy
:
ALAMO, PIEKNY!
Ale wiesz, że bez napisów na tarczy, poza logo Waszym, byłby jeszcze lepszy?

Antisocial and faceless...
:
mw75 napisał/a:
ALAMO, PIEKNY!
Ale wiesz, że bez napisów na tarczy, poza logo Waszym, byłby jeszcze lepszy?


............dokładnie :)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Chcę go :))

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
sebbi napisał/a:
ten zegarek powstał w limitowanej ilości egzemplarzy, które znalazły już swoich nabywców i nie będzie już więcej produkowany.


Bo pytałeś o starą 303 która była limitowanym projektem forumowym - czyli dostałeś odpowiedź zgodną z prawdą. Druga sprawa - producent nie musi zdradzać klientom informacji dot. swoich produktów przed ich oficjalną publiczną prezentacją która nastąpiła kiedy? No dziś nastąpiła ;)

[ Dodano: 2015-11-20, 10:45 ]
A zegarek fajniasty, też chcę :)) :głową w mur: pifko

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.