Kalendarz 2016 - zgłoszenia !
Odpowiedz do tematu

: Kalendarz 2016 - zgłoszenia !
Jeśli chcesz by twoje zdjęcia zegarków znalazły się w nowym kalendarzu to dobrze trafiłeś/aś !
Zdjęcia w jak najlepszej rozdzielczości proszę nadsyłać na adres e-mail
kalendarz4d@gmail.com

Kumotr odpowiedzialny za odbiór o segregowanie zdjęć to goTomek

Czekamy na wasze zgłoszenia - ja zwykle kategorie to wiosna , lato , jesień , zima .
Nie przesadzajcie z ilością zdjęć bo idziemy na jakość a nie na ilość .

Rudolf

:
Już ja Wam posegreguję :))
Nie spać, zdjęcia słać, ładne i ładnych zegarków ;) KSF też niech śle, byle rozsądnie.
Wstępnie termin 2 tygodnie, do 21 listopada 2015, godz. 23:59:59 coby się wyrobić z produkcją przed Świętami, jak się okaże że można dłużej, to się przedłuży, choć raczej bym na to nie liczył, bo jeszcze potem głosowanie i wybór najlepszych, chyba że przyślecie tylko 12 :D

[ Dodano: 2015-11-07, 10:22 ]
Aha, wysyłamy nie linki do fotek w sieci, tylko pliki ze zdjęciami w jak najlepszej jakości

edit: termin powyższy nieaktualny, przysyłać proszę do końca dnia 17.11 - wtorek[/i]

Ostatnio zmieniony przez goTomek 2015-11-16, 17:13, w całości zmieniany 1 raz
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
KSF wysłane :)) 11 Mb wiec daj znać czy doszło czy wystawić na jakimś serwerze

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Wysłałem kilka ;)

:
Dopisujcie nick w wiadomości e-mail , by było wiadomo kto pisze ;)

:
Wysłałem kilka, ale może jeszcze coś wynajdę na dysku lub wywołam z raw-ów, wtedy podeślę jeszcze.

:
gryson, Twoimi fotami to cały kalendarz można obsadzić :złośliwiec:

Non serviam.
:
A skądże, akurat ładnych zdjęć zegarków mam mało, a to dlatego, że zegarków mam mało i mało zmian w pudełku. Gdybym miał takie rotacje jak niektórzy to i pewnie by się cały kalendarz tymi fotami obstukało ;) :D

:
To na szybko podeślemy zegarki a Ty strzelisz 24 fajne foty i pozory wyboru będą :))

Non serviam.
:
Wchodzę w to :))
Ale myślę, że i tak problemu z dobrymi zdjęciami nie będzie, jest na forum sporo ładnych zegarków i co najmniej kilku kumotrów, którzy potrafią ładnie je sfocić.

Ostatnio zmieniony przez gryson 2015-11-07, 20:00, w całości zmieniany 2 razy
:
Ja tam do focenia coś podesłać mogę :)) no ale ze zwrotem rzecz jasna cool

Non serviam.
:
Rozumie się samo przez się. Możemy się kiedyś dogadać, czemu nie. Ale na razie mam kocioł i czasu mało na wszystko, na fotografię też. Byle do wiosny hmmm

:
To pisz jak coś pifko

Non serviam.
:
Oki pifko

:
Rudolf napisał/a:
Nie przesadzajcie z ilością zdjęć bo idziemy na jakość a nie na ilość

Wężykiem ;)

Powiedzmy zasada - jedno zdjęcie jednego zegarka, a nie kilka tego samego z różnych ujęć, wybierzcie po prostu najlepsze.
Oczywiście można wysłać kilka (też bez przesady, nie 15), ale niech na każdym będzie inny zegarek ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.