Czego nie robicie z zegarkiem na ręku?
Odpowiedz do tematu

:
Widzę, ze standard:
- z zegarkiem sypiam, jedynie w warukach polowych/wyjazdowych - wtedy na nadgarstku jest bezpieczniej ( bo np. w tym samym pokoju śpi Spinner + chrapie = zegarek na skutek drgań może upaść na posadzkę)
- nie kąpie się z zegarkiem
- do ciężkich prac, powiedzmy udarowych, zdejmuje zegarek i ubieram czasomierz bateryjkowy z analogowym "interfejsem" uzytkownika marki "unique" - kosztował 23pln w kiosku i z "godnościom" znosi takie traktowanie
- w okresie letnim staram się nie pokazywać publicznie bez zegarka, bo i tak mam na nadgarstku nieopalony pasek od zegarka i wyglada to smiesznie.
podsumowując : zegarek na nadgarstku od pobudki do capstrzyku.

Ostatnio zmieniony przez GrzesKowal 2010-07-04, 21:52, w całości zmieniany 1 raz
kirowskije, deluksiak, wostok, wiosenna slawa, WM, traveler, parnis, cyma, crawford, omega i jeszcze kilka
Kubek
[Usunięty]
:
Ritter napisał/a:
Podobnie jak pomysłodawca tematu jestem leworęczny. Zegarek noszę więc na prawym nadgarstku



jako czlonek klubu leworęcznych próbowałem nosić zegarek na prawym nadgarstku ale to się generalnie kończyło wymianą szkiełek i balansów. :) Jakoś ta prawa ręka ma wiekszą bezwładność czy jak?

A zegarek zawsze "przenoszę" :) czyli używam gdy chodzę lub stoję. W stanie spoczynku - leży przedemną i napawa mnie swym widokiem (no i nie utrudnia życia przy klawiaturze) :)

Blaz
[Usunięty]
:
Właśnie, ja-jako-leworęczny noszę jednak zegarek na lewej ręce. :mrgreen:

:
Od czasu, gdy w wyniku zaczepienia zegarkiem mam bliźniaki...

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
Kubek
[Usunięty]
:
hmm. Może grupę nacisku złożoną z leworęcznych maniaków zegarkowych trzeba powołać? :)

:
Również jestem w klubie leworęcznych i zegar tylko na lewej.
Chyba, że dwa mam to wtedy na obu rękach, ale nie lubię, bo prawą zahaczam o różne rzeczy.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
bow napisał/a:
Chyba, że dwa mam to wtedy na obu rękach, ale nie lubię, bo prawą zahaczam o różne rzeczy.

A kto Ty? Maradona? :wink: :wink: :grin:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-07-07, 13:40, w całości zmieniany 1 raz
:
Hehehe.
Czasami przetaczam zegarki w inne miejsce i wtedy wykorzystuję również rękę ;)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Kubek
[Usunięty]
:
bow napisał/a:
Hehehe.
Czasami przetaczam zegarki w inne miejsce i wtedy wykorzystuję również rękę ;)


a to nie lepiej tak tradycyjnie, jako drzewiej bywało, podpiąć pod poły płaszcza albo marynarki? Więcej mozna przetoczyć :) :):)

:
Patrz, na to nie wpadłem ;) :mrgreen:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Kubek
[Usunięty]
:
bow napisał/a:
Patrz, na to nie wpadłem ;) :mrgreen:


zauważyłem i dlatego podpowiadam :) :mrgreen: :grin:

:
Kubek napisał/a:
hmm. Może grupę nacisku złożoną z leworęcznych maniaków zegarkowych trzeba powołać? :)

Coraz nas więcej na świecie :mrgreen:

Super Podpis Bulwo
Kubek
[Usunięty]
:
Stig napisał/a:
Coraz nas więcej na świecie :mrgreen:


no i nie ma co się tak szczerzyć!!! :razz:
padają mity o naszej wyjątkowości, inteligencji i innych nieprawdopodobnych zaletach!!! :twisted: :mrgreen:

:
heh no to i ja się przyznam tez jestem leworęczny i na lewej nosze zegarek , czasem jak nakręcam automaty to nosze też drugi na prawym ręku

:
Jak boski Diego :razz: :wink: :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.