Tissot na 40 lecie? :D
Odpowiedz do tematu

: Tissot na 40 lecie? :D
Hejka, jako że za kilka miesięcy przekroczę nieubłaganie ten wiekowy RUBIKOŃ :)) pomyślałem, że może sprawię sobie z tej okazji jakiś prezent. Myślałem, myślałem.... i zgadnijcie co wymyśliłem cool
Po przesianiu pewnych opcji na placu zainteresowań pozostały dwa modele: Tissot PRS 516 oraz Tissot le locle ( mam już jeden, ale z giloszowaną tarczą)
Czy te modele są gdzieś jeszcze do dostania w takim dokładnie wydaniu jak na foto?
Nie mam parcia, mogą być też inne propozycje, chociaż jak mówiłem jakoś te oko ciągną



Ostatnio zmieniony przez Hogg 2017-09-22, 15:33, w całości zmieniany 1 raz
: Re: Tissot na 40 lecie? :D
Hogg napisał/a:
Hejka, jako że za kilka miesięcy przekroczę nieubłaganie ten wiekowy RUBIKOŃ :)) pomyślałem, że może sprawię sobie z tej okazji jakiś prezent. Myślałem, myślałem.... i zgadnijcie co wymyśliłem cool
Po przesianiu pewnych opcji na placu zainteresowań pozostały dwa modele: Tissot PRS 516 oraz Tissot le locle ( mam już jeden, ale z giloszowaną tarczą)
Czy te modele są gdzieś jeszcze do dostania w takim dokładnie wydaniu jak na foto?
Nie mam parcia, mogą być też inne propozycje, chociaż jak mówiłem jakoś te oko ciągną

Obrazek
Obrazek


E tam łamage sobie kup, jak nie styka na nową to zrób sobie pasówkę, a Santino pewnie pomoże w zamówieniu tarczy z osobistym akcentem :) to dopiero będzie pamiątka,
albo sam zrób pasówkę od podstaw ;)

:
Na 40 dostałem Omegę równolatkę. Wyszło taniej niż nowy Tissot ale bardzo klimatycznie. Polecam.

Antisocial and faceless...
:
Ja wiem, że tutaj sam drugi sort i pijaki, szczególnie że piątek wieczór :P cool , ale piszcie na temat a nie łomegi itd. Jak już to Rolniks, ale póki co poza zasięgiem hmmm

:
Jak już to PRS.

:
Z tych dwóch tylko PRS.
Spośród wielu innych, nie tylko Tissotów... też PRS, bo pikny. ;)

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
>>>

W moim oczywiście subiektywnym odbiorze - Tissot PRS 516, który swoim designem nawiązuje do sportów motorowych, nawet więcej niż sprzed 40-tu lat... ;)



<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2017-09-22, 23:56, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Tylko da się jeszcze gdzieś kupić?

:
Raczej ciężko tylko wersje dla goldboyów zostały.

:
o przepraszam bardzo, naprawdę chciałem pomóc, bo robiąc pasówkę uzyskasz niepowtarzalny zegar...
możesz sobie nawet dać napis 40...

no ale jeśli koniecznie kcesz Tissota to weź tego PRS

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
Hogg, jak już masz Le Locle to lepiej szukaj 516, IMO ładniejszy ;)

Jest jescze chyba wersja z bezelem hmmm

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
Nowa, niebieska na Powermaticu wygląda fajnie...

Antisocial and faceless...
:
Jak by ktoś, coś to proszę o linka... Chętnie kupię hmmm . Może zarzucę temat na sąsiednim forum

:
Nowy: https://www.zegarki.zgora...8BoCffYQAvD_BwE

Antisocial and faceless...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.